“Худа я нікому не потрібна“: Руслана Писанка поділилася особистою трагедією

Відома актриса, телеведуча і режисер Руслана Писанка, яка два тижні тому стала жертвою нападу на Центральному залізничному вокзалі в Києві, зробила відверте зізнання своїм шанувальникам. Зірка розповіла, що після того, як вона схудла, їй перестали надходити пропозиції про зйомки, у зв'язку з чим Писанка зробила висновок, що худа вона нікому не потрібна.

“Худа я нікому не потрібна“: Руслана Писанка поділилася особистою трагедією - today.ua

"Вже давно змирилася з тим, що мені не судилося бути худенькою. Я подобаюся собі такою, яка я є. Більше того, коли скинула зайві кілограми і стала стрункою, жоден продюсер не подзвонив мені з пропозицією", - розповіла Руслана.

Вона зізналася, що вже давно не сидить на спеціальних дієтах, а просто стежить за живленням. Свій нинішній вага Руслана Писанка вважає ідеальним і не збирається ні худнути, не поправлятися.

"Практично вже не печу пиріжки, як було раніше, але і не сиджу на спеціальній дієті. Іноді ми з Ігорем можемо собі дозволити млинці з якоюсь начинкою. Правда, з'їдаємо пару штук, а не тарілку, як було раніше. Я готую не більше чотирьох млинців. Їм усе, але небагато. Просто розумію, скільки мені достатньо, щоб відчувати себе у відмінній формі", - розповіла зірка.

“Худа я нікому не потрібна“: Руслана Писанка поділилася особистою трагедією

"Я вже вийшла з віку дівчинки, тому не можна різко худнути. Побачивши, що з'явилися зморшки, вирішила: «О, ні!» Краще буду трохи в тілі, але з гладким обличчям. Я не ходжу в спортзал, зате дуже люблю масажі і всілякі спа-процедури. З іншого боку, у мене є спектаклі, в яких доводиться дві години скакати по сцені. Після таких гастролей повертаюся додому з накачаним пресом. Можна сміливо сказати, що це був справжній фітнес-тур", - додала Писанка.

На даний час актриса знімається в українському серіалі. Вперше за кілька років вона отримала роль судмедексперта в детективній мелодрамі каналу «Україна» «Філін».

Раніше повідомлялося, що при нападі групи ромів на залізничному вокзалі в Києві Руслана Писанка впала і травмувала лікоть.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua