Холодницький відвідав комісію прокурорів

1
Холодницький відвідав комісію прокурорів - today.ua
Loading...

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив, що подав до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів заяву про готовність давати пояснення по поданих щодо нього скаргах.

“Був я у КДКП. Залишив заяву про бажання ознайомитися зі скаргою та додатками до неї. На жаль, члена КДКП не виявилось на місці, він призначив на завтра зустріч”, – сказав Холодницький.

Також керівник САП наголосив, що й досі не бачив “жодних матеріалів скарги”.

“Завтра поїду до КДКП, ознайомлюся. Якщо буде змога, візьму скаргу, я маю також право отримати копії додатків. Візьму цю скаргу, піду до себе на роботу, буду займатися робочими справами. А по завершенні робочого дня сяду і буду писати власні пояснення і буду давати відповіді по кожному з фактів, що описані у цих скаргах”, – наголосив прокурор.

Він пообіцяв за декілька днів надати всі пояснення:

“Сяду, почитаю. Я не зацікавлений в тому, щоб затягувати процес. День-два, максимум три, мені достатньо буде, щоб ознайомитися і дати власні пояснення”.

Окрім того Холодницький пообіцяв надати усі документи, які попросять КДКП.

“Звичайно, надам доступ. І буду клопотати – хай поспілкуються з тими прокурорами, на яких я нібито тиснув – хай поспілкуються. Якщо кажуть, що тисну на суд – то хай скажуть і судді, чи на кого тиснув, з ким говорив і як саме це було”, – резюмував глава САП.

Нагадаємо, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив про повернення з відпустки й наголосив, що готовий надати пояснення Кваліфікаційно-дисциплінарній комісії прокурорів.

Київстар збільшив швидкість мобільного інтернету: що потрібно знати абонентам
Один із найбільших українських мобільних операторів Київстар став лідером за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Такі дані оприлюднила міжнародна компанія Ookla, яка проаналізувала майже 1,6...
Повалій попрощалася з Україною: останні слова артистки
Народна артистка України Таїсія Повалій, яка раніше в інтерв’ю розповіла про цькування в Україні, остаточно відмовилася проводити свій ювілейний концерт у Києві, який був запланований на...
“Рекордні морози”: в Україні очікується найхолодніша зима за останні 30 років
За інформацією Українського гідрометцентру, у січні та лютому українців очікують рекордні за останні 30 років морози. Похолодання в Україну принесуть вітри з Сибіру, і температура повітря впаде...
Субсидії в Україні: отримувачів соцвиплат будуть перевіряти тричі
В Україні проведуть перевірки субсидіантів та інших категорій громадян, які отримують соціальні виплати від держави. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про верифікацію...