Холодницький прокоментував рішення кваліфікаційної комісії

4
Холодницький прокоментував рішення кваліфікаційної комісії - today.ua
Loading...

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький поки не вирішив, чи буде він оскаржувати догану від кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

“Прочитаю і вирішу чи оскаржуватиму, – зазначив Холодницький. – КДКП так і не встановила “зливів” чи іншого, а лише порушення етики. І це в принципі справедливо”.

“Тепер я не матюкаюсь, коли рюкзаки та інші справи закривають. А просто літературно всім дякуватиму”, – наголосив глава САП.

Окрім того було сказано, що у підлеглих уже перепросив за свої слова і висловив готовність вибачитися перед усіма, хто почувається ображеним.

“З приводу етики, можу погодитися, коли в тебе 6 відділів і кожен приходить зі своїми емоціями в 10-11 годині вечора, іноді беруть верх емоції, слова вживались іноді не літературні, я перед всіма вибачився.

Якщо я, дійсно, допустив не літературні вислови, я готовий нести за це відповідальність і я вибачусь перед кожним, кого образив нелітературними словами”, – резюмував Холодницький.

Нагадаємо, кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів оголосила догану голові Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому.

Київстар збільшив швидкість мобільного інтернету: що потрібно знати абонентам
Один із найбільших українських мобільних операторів Київстар став лідером за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Такі дані оприлюднила міжнародна компанія Ookla, яка проаналізувала майже 1,6...
Повалій попрощалася з Україною: останні слова артистки
Народна артистка України Таїсія Повалій, яка раніше в інтерв’ю розповіла про цькування в Україні, остаточно відмовилася проводити свій ювілейний концерт у Києві, який був запланований на...
“Рекордні морози”: в Україні очікується найхолодніша зима за останні 30 років
За інформацією Українського гідрометцентру, у січні та лютому українців очікують рекордні за останні 30 років морози. Похолодання в Україну принесуть вітри з Сибіру, і температура повітря впаде...
Субсидії в Україні: отримувачів соцвиплат будуть перевіряти тричі
В Україні проведуть перевірки субсидіантів та інших категорій громадян, які отримують соціальні виплати від держави. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про верифікацію...