Холод і дощі: синоптики дали прогноз погоди на тиждень

Прогноз погоди на тиждень обіцяє в Україні прихід справжньої холодної осені. За даними синоптиків, температура повітря суттєво знизиться, а подекуди очікуються дощі.

Холод і дощі: синоптики дали прогноз погоди на тиждень - today.ua

Перший день тижня, 28 жовтня, принесе в Україну холодні повітряні маси з північно-західної частини Європи. У західних та північних областях України денна температура знизиться до +9...+14 градусів. У Львівську, Волинську, Івано-Франківську області разом з холодами прийдуть ще й дощі.

На більшій частині країни після похолодання туманів не буде. Знижена видимість збережеться лише в деяких південних регіонах. Вдень у центральних, східних і південних областях температура повітря буде від +14 до +19 градусів.

Завтра, 29 жовтня, стане ще холодніше. Як повідомили в Українському гідрометцентрі, вдень стовпчики термометрів в більшості регіонів не перевищать позначку +10 градусів. Окремі острівці теплої погоди збережуться на півдні в приморських районах.

З 30 жовтня ночі вже будуть морозними. У Києві очікується вночі до -1, вдень - від +4 до +6 градусів.

Нагадаємо, наприкінці листопада в Україну прорветься холодний атмосферний фронт із Сибіру, який принесе морози і дощ зі снігом.