Хлопець попросив дівчину змити макіяж прямо під час побачення: чим закінчилася їхня зустріч

На перше побачення дівчата, як правило, приходять у всій красі. Вони роблять укладку, макіяж, вдягають красиві сукні, намагаючись слідувати останнім тенденціям моди. Однак, більшість чоловіків хочуть бачити перед собою натуральну красу і не люблять, коли дівчата переборщують з мейкапом.

Хлопець попросив дівчину змити макіяж прямо під час побачення: чим закінчилася їхня зустріч  - today.ua

Одного разу молодий чоловік вирішив познайомити свою сестру з другом. Той попросив надіслати йому фото сестри без макіяжу. На це прохання хлопець заявив, що сестра в нього красуня, але фотографію не надіслав. Вони призначили дату побачення, і коли наш герой вперше побачив дівчину, то був дуже вражений: вона дійсно виявилася неймовірною красунею. Дівчина, як годиться, зробила шикарний макіяж, підготувавшись до побачення. Однак, незважаючи на те, що вона зачарувала хлопця, йому захотілося побачити її без косметики.

Хлопець попросив дівчину змити макіяж прямо під час побачення: чим закінчилася їхня зустріч

На подив дівчини, її попросили змити макіяж прямо під час побачення, і вона погодилася. Дівчина дістала вологі серветки і демонстративно змила косметику. Незважаючи на це, її краса нікуди не зникла. Хлопець був приємно здивований її вродою, адже без макіяжу дівчина виглядала ще привабливіше. Їх перше побачення не стало останнім. Незабаром пара почала зустрічатися.

Раніше ми розповідали, як можна омолодитися за допомогою правильного макіяжу.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru