Харківська трагедія: суддя вирішив перестрахуватися, призначивши Зайцевій додаткову експертизу

850
Харківська трагедія: суддя вирішив перестрахуватися, призначивши Зайцевій додаткову експертизу - today.ua
Фото:Главком

У вівторок, 4 грудня, Київський районний суд Харкова, що розглядає справу про скандальну ДТП у центрі Харкова, частково задовольнив клопотання адвоката Геннадія Дронова про проведення додаткового медичного огляду іншої обвинуваченої у справі Олени Зайцевої.

Суд доручив експертам Харківського обласного бюро судово-медичних експертиз перевірити, чи перебувала Зайцева в день аварії під дією наркотичних або інших одурманювальних речовин.

Адвокат Зайцевої Юлія Козир виступала проти повторної експертизи. Прокурор також не підтримав клопотання, заявивши, що таким чином суд затягує справу.

Експертизу мають провести до 10 грудня, а на 11 грудня призначене наступне засідання суду.

Нагадаємо, смертельна ДТП в Харкові сталася 18 жовтня 2017 року. На перетині вулиці Сумської і провулка Мечникова відбулося зіткнення автомобіля Lexus 20-річної Олени Зайцевої, який рухався на червоне світло світлофора, і автомобіля Volkswagen Touareg, за кермом якого був 49-річний Геннадій Дронов. Після зіткнення Lexus Зайцевої вилетів на тротуар і збив 11 пішоходів, з яких 6 осіб загинуло.

Як повідомлялося, у медчастині СІЗО підсудній Олені Зайцевій було поставлено діагноз “посттравматична енцефалопатія з різними синдромами”.

Раніше зазначалося, що аналізи, зроблені відразу після ДТП, показали наявність в організмі Олени Зайцевої опіатів. Нарколог Олена Федірко, яка відразу після смертельної аварії в жовтні 2017 року оглядала Олену Зайцеву, зникла після проведення експертизи.

загрузка...