Харківська трагедія: слідчого у справі Зайцевої спіймали на недбалості

492
Харківська трагедія: слідчого у справі Зайцевої спіймали на недбалості - today.ua

Слідчого Ігоря Волкова, який розслідує резонансну ДТП в Харкові на вулиці Сумській, спіймали на недбалості. Про нові подробиці справи повідомила журналіст Тетяна Доцяк у Facebook.

“Саме Волков, за словами експертів, не передав документи, які можуть свідчити про наркотичний стан Зайцевої. В суді експерт Федірко проговорилася, що саме Волков дзвонив їй кілька разів і говорив, скільки брати сечі і крові – пізніше біоматеріалу чомусь не вистачило для досліджень. Швидкість не встановлена, червоний автомобіль, з яким могли бути гонки у Зайцевої, не знайдено і ще багато чого не встановлено і не знайдено”, – пише вона.

Адвокат обвинуваченого у ДТП Геннадія Дронова вимагає допитати слідчого Волкова. Прокурор не виключає відкриття справи проти слідчого.

“У Волкова вже були всі необхідні документи, які треба було передати судово-медичним експертам для головного висновку. Він їх не передав”, – додала журналістка.

Як повідомлялося, правоохоронці розшукали лікаря-нарколога Олену Федірко, яка оглядала обвинувачену у ДТП в Харкові Олену Зайцеву одразу після аварії. На останньому судовому засідання експерт заявила, що при огляді Зайцевої наркотичного сп’яніння не ідентифікувала.

Нагадаємо, смертельна ДТП у Харкові сталася 18 жовтня 2017 року. На перетині вул. Сумській і пров. Мечникова відбулося зіткнення автомобіля Lexus 20-річної Олени Зайцевої, що рухався на червоне світло, і автомобіля Volkswagen Touareg, за кермом якого був 49-річний Геннадій Дронов. Після зіткнення Lexus Зайцевої вилетів на тротуар і збив 11 пішоходів, шестеро з яких загинули.

Today.ua повідомляв, що аналізи, зроблені відразу після ДТП, показали наявність в організмі Олени Зайцевої опіатів, однак слідчий чомусь не передав експертам ці документи.

загрузка...