Харківська трагедія: поліція знайшла нарколога, яка оглядала Зайцеву

369
Харківська трагедія: поліція знайшла нарколога, яка оглядала Зайцеву - today.ua

Правоохоронці розшукали лікаря-нарколога Олену Федірко, яка оглядала обвинувачену у ДТП в Харкові Олену Зайцеву одразу після аварії. Про це повідомив слідчий у справі Ігор Волков.

Аналізи, зроблені відразу після ДТП, показали наявність в організмі Олени Зайцевої опіатів. Нарколог, яка оглядала Зайцеву, зникла після проведення експертизи.

Суд неодноразово викликав Федірко для допиту, але вона не з’являлася. Влітку 2018 року суд зобов’язав поліцію встановити місцезнаходження нарколога. Правоохоронці відзвітували, що кілька разів приходили за місцем її реєстрації. В одному випадку поліцейським повідомили, що Федірко могла поїхати до родичів на непідконтрольну Україні територію. Проте цю інформацію Держприкордонслужба не підтвердила.

Сьогодні, 22 січня, відбудеться чергове засідання у справі, на якому нарколог Олена Федірко надасть свідчення.

“Всі заходи для встановлення її місцезнаходження здійснені, і вона сьогодні повинна з’явитися в суді. Це добровільно, звичайно. Вона свідок, а не підозрювана, з’явиться добровільно”, – розповів слідчий.

Нагадаємо, смертельна ДТП у Харкові сталася 18 жовтня 2017 року. На перетині вул. Сумській і пров. Мечникова відбулося зіткнення автомобіля Lexus 20-річної Олени Зайцевої, що рухався на червоне світло, і автомобіля Volkswagen Touareg, за кермом якого був 49-річний Геннадій Дронов. Після зіткнення Lexus Зайцевої вилетів на тротуар і збив 11 пішоходів, шестеро з яких загинули.

Під час попереднього судового засідання експерти назвали ряд умов, за яких можна було б уникнути смертельної ДТП.

загрузка...