Гугл звинувачують у використанні прихованої геолокації

Житель Каліфорнії висунув звинувачення, що компанія Google порушує приватність шляхом вистежування геолокації навіть у разі вимкнення відповідних налаштувань. Про це повідомляє Українська служба DW.

Гугл звинувачують у використанні прихованої геолокації - today.ua

У п’ятницю, 17 серпня, каліфорнієць подав до суду на інтернет-гігант Google."Google чітко вказував користувачам своєї операційної системи (Android. - Ред.) та мобільних додатків на те, що активація певних налаштувань перешкодить відслідковуванню геолокації користувачів, — ідеться у позові. — Ця інформація була неправдивою".

Позивач наполягає на компенсації, хоча і не вказує конкретну суму. Його звинувачення підсилюють нещодавні повідомленні стосовно конфліктів з Google у засобах масової інформації.

Інтернет-гігант не надав коментарів, однак оперативно змінив інформацію на сайті підтримки. Він пояснив, що вимкнення геолокації не виключає впливу інших програм, які відстежують місцеперебування. До прикладу, вказується функція "знайти мій пристрій", яка використовується у разі його втрати.

Нагадаємо, компанія Google працює над підтримкою режиму “alt OS” для Pixelbook, що дозволить пристрою підтримувати одночасно дві операційні системи.