Гриценко ще не визначився, чи голосуватиме за Зеленського

122
Гриценко ще не визначився, чи голосуватиме за Зеленського - today.ua

Лідер партії “Громадянська позиція”, кандидат в президенти Анатолій Гриценко заявив, що точно не голосуватиме у другому турі виборів за чинного главу держави Петра Порошенка. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“За кого голосувати 21 квітня, Ви мене питаєте? За Порошенка, за ще п’ять років брехні, корупції і мародерства – я не проголосую ніколи. Порошенко мав шанс, він його зганьбив, має піти і має відповісти перед Законом. Це моя тверда, ціннісна позиція”, – заявив він.

При цьому Гриценко вагається, чи віддавати свій голос шоумену та коміку Володмиру Зеленському, та чи закликати до цього однодумців.

“За Зеленського? Скажу прямо: я ще не можу дати Вам поради, сам не визначився. Зважую шанси і водночас ризики для країни, ще недостатньо інформації отримав. За тиждень матиму позицію і рішення, Вам одразу повідомлю”, – зазначив він.

Нагадаємо, станом на сьогодні, 4 квітня, ЦВК підрахувала 100% голосів: опубліковано остаточні результати першого туру виборів.

Так, до другого туру виборів президента України проходять Володимир Зеленський, який набрав 30.24% (5 713 825), та Петро Порошенко, який набрав 15.95% (3 014 538) голосів.

загрузка...