”Групи ненависті”: Держдеп США звинуватив “С14” і “Національний корпус” у нападах на людей

3290
"Групи ненависті": Держдеп США звинуватив "С14" і "Національний корпус" у нападах на людей - today.ua

Держдеп США назвав організації “С14” та “Національний корпус” групами ненависті, які нападають на активістів і поширюють міжнаціональну ворожнечу. Такий висновок викладено в звіті Бюро демократії, прав людини і праці Держдепартаменту.

Державний департамент США відзначив, що представники організації “С14” залякували і нападали на адвокатів і журналістів за їхню професійну діяльність, співпрацювали з державою і отримували від неї гранти.

“Міністерство молоді та спорту оголосило, що надало “C14″… 440 тисяч гривень (17 тисяч доларів) на проведення молодіжного літнього табору… ” C14″ та інші групи ненависті почали укладати офіційні угоди з муніципальними органами влади в Києві та інших містах, щоб сформувати патрульні підрозділи “муніципальної охорони” для забезпечення громадської безпеки”, – йдеться в звіті Держдепу США.

У Держдепі США також підкреслюють, що поліцейські слабо реагували на насильство, вчинене “С14” і “Національним корпусом”.

“Так, 8 червня група насильницьких націоналістів з організації “Національні дружини”, створеної за підтримки “Національного корпусу”, атакувала і зруйнувала ромський табір у Києві після того, як його мешканці не відповіли на їх ультиматум, щоб залишити територію протягом 24 годин. Там була присутня поліція, але вона нікого не заарештувала “, – йдеться в звіті.

загрузка...