Група крові і рак: хто ризикує найбільше

Група крові може впливати на схильність людини до тих чи інших захворювань, і рак не став винятком. Так, вчені з'ясували, яка група крові найбільш стійка до онкологічних захворювань, а кому слід особливо бережливо ставитись до свого здоров'я.

Група крові і рак: хто ризикує найбільше - today.ua

Фахівці Каролінського університету провели низку досліджень, за результатами яких вони прийшли до висновку, що менше за інших людей ризикують отримати рак власники другої групи крові. При цьому люди з першою крові групою знаходяться в зоні найбільшого ризику. Медики рекомендують їм проводити глибшу діагностика і регулярні обстеження.

Втім, слід зазначити, що більше ніж група крові на можливість розвитку онкологічних захворювань впливає спосіб життя людини. Якщо зловживати алкоголем та тютюном, а також вести малорухливий спосіб життя, ризик захворіти на рак збільшується. Також вкрай важливо правильно харчуватись, відмовляючись від консервантів, фастфуду, надто жирної їжі та солодких напоїв. Медики рекомендують надавати перевагу натуральним продуктам та харчуватись невеликими порціями по 4-5 разів на день.

Нагадаємо, раніше вчені розповіли про групу крові, власників якої виявилось найбільше серед заражених коронавірусом.