Грошей на проведення опитування Зеленського в день виборів в бюджеті немає - Разумков

У бюджеті країни, передбаченому на проведення виборів, не виділено коштів на проведення всенародного опитування громадян, який анонсував Володимир Зеленський. Крім того, це рішення не було погоджено з народними депутатами, а приймалося виключно в Офісі президента.

Грошей на проведення опитування Зеленського в день виборів в бюджеті немає - Разумков - today.ua

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що державний бюджет не передбачає проведення виборного опитування, і за законом, на виборчих дільницях проводити подібні заходи неможливо.

"Станом на сьогодні, наскільки я пам'ятаю ... додаткових коштів для проведення якихось опитувань, не передбачено. Законів не було прийнято, які б дозволяли проводити це саме Центральній виборчій комісії. Проводити їх на виборчих дільницях, зі свого минулого я пам'ятаю, також навряд чи буде можливо. Це може відбуватися за межами виборчої дільниці "- повідомив Разумков.

У свою чергу нардеп "Слуги народу" Василь Мокан повідомив, що державні кошти для проведення опитування не будуть притягнуті, і громадяни дадуть відповідь на п'ять поставлених їм питань за межами виборчих дільниць.

"Ні фракція" Слуга народу ", ні партія" Слуга народу ", яка є суб'єктом виборчого процесу, не є і не можуть бути ні ініціаторами, ні співорганізаторами цього опитування, тому що його ідея в тому, що він не може і не повинен бути пов'язаний з виборчим процесом, впливаючи на результати в день виборів. тобто, це автономне, поза дільницями опитування. Організаційні, фінансові та всі інші нюанси і коментарі надаватиме Офіс Президента ", - сказав Мокан.

Орієнтовно збираються підготувати п'ять мільйонів анкет, які будуть схожі на виборчі бюлетені. Взяти участь в опитуванні українці зможуть добровільно. На п'ять питань, про які буде відомо до виборів, потрібно буде відповісти "так чи ні".

Уже відомо, що перше питання буде звучати так: "Чи потрібно ввести довічне ув'язнення за корупцію в особливо великих масштабах?".

Друге питання анкети: "Чи підтримуєш ти створення на Донбасі вільної економічної зони?"

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський зміг за рік виконати 8 своїх обіцянок з 43. Дізнайтеся, що з обіцяного глава держави виконав.

Українці заробляють менше громадян В'єтнаму та Молдови: статистика МВФ
Середній дохід громадян України на рік становить 3 424 долара США. Це катастрофічно низький показник на душу населення. Про це йдеться в звіті Міжнаро...
В Україні найбільші мережі заправок дружно підвищили ціни на бензин: що відбувається на АЗС
Вчора, 21 жовтня, в Україні підскочили ціни на бензин і дизпаливо. Найбільші мережі автозаправок дружно підняли вартість на пальне, повідомляє “Бізнес...
В Україні дефіцит цукру, торговельні точки підняли ціни і продають не більше 5 кг в одні руки
Цукор в Україні стрімко подорожчав майже на третину, при цьому в багатьох торговельних мережах обмежили обсяги продажу. Більш того, експерти прогнозую...
Як правильно робити валютні заощадження: поради експерта про покупку і продаж доларів в Україні
Громадяни України, роблячи заощадження, найчастіше купують долари США. Ця валюта десятиліттями зберігала свою стабільність, ніж заслужила довіру людей...
Зеленський анонсував нові надбавки одній категорії пенсіонерів
Президент Володимир Зеленський під час свого виступу у Верховній Раді 20 жовтня заявив, що планує в 2021 році підвищити пенсії всім громадянам, що дос...