Гройсман шукає заміну Коболєву

138
Гройсман шукає заміну Коболєву - today.ua

У середу, 6 березня, стало відомо, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман шукає заміну голові правління НАК “Нафтогаз України” Андрію Коболєву. На засіданні уряду Гройсман оголосив конкурс на посаду глави правління НАК “Нафтогаз України”. Кабінет міністрів вже призначив дату конкурсу на посаду нового керівника “Нафтогазу”.

У Кабінеті міністрів заявили, що конкурсний відбір стартує 23 березня – на наступний день після завершення контракту чинного голови нафтогазової компанії. Конкурс триватиме 30 календарних днів. Конкурсний відбір буде проходити відповідно до постанови Кабміну №777 “Про проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки”.

Раніше Today.ua писали, що наглядова рада НАК “Нафтогаз України” прийняла рішення про продовження контракту з головою правління “Нафтогазу” Андрієм Коболєвим ще на три роки. Коболєву був встановлений місячний оклад в розмірі 2,08 млн гривень.

Нагадаємо, арбітраж в Гаазі прийняв позитивне рішення за позовом НАК “Нафтогаз України” проти Росії у зв’язку із захопленими активами компанії “Нафтогаз” в окупованому Криму. А в квітні 2019 року “Нафтогаз України” має намір подати новий позов проти російського “Газпрому” за порушення європейського законодавства в сфері конкуренції.

загрузка...