Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що за три роки його каденції уряд зміг покращити стан економіки країни, і тому він з гордістю залишає наступникам майже 130 млрд гривень у державній казні. За його словами, міжнародні резерви на час його приходу складали 13,2 млрд долл, а зараз - 22 млрд дол. Навесні 2014 року уряд Арсенія Яценюка приймав країну з обсягом грошей на єдиному казначейському рахунку в 108 тис. грн.
"Курс залишається стабільним. Ми зменшили борг відносно ВВП. І ще один показник – інфляція. Ми досягли однозначного показника. Цього року маємо всі шанси отримати інфляцію по результату року менше 8%", - доповів Гройсман про результати своєї роботи.
Прем'єр наголосив, що курс національної валюти від 2016 року залишається "приблизно стабільним". У квітні 2016 року він був 25,63 грн, сьогодні долар коштує 25,18 грн.
За словами Гройсмана, уряд створив за три роки відповідні умови для бізнесу і Україна піднялася на 71 місце в міжнародному рейтингу Doing Business. Він сподівається, що наступники продовжать роботу уряду в цьому напрямку і відбудеться "економічне диво" - Україна потрапить в топ-30 рейтингу.
Популярні зараз
Українців, які отримають “1000 грн Зеленського“ за кордоном, змусять повернути гроші
Зеленський готовий запросити Росію на другий Саміт миру
В Україні під час продажу деяких автомобілів потрібно сплатити військовий збір 5%
Десятки тисяч українських домогосподарств отримають грошову допомогу від ЄС
Також прем’єр похвалився "енергетичною незалежністю" країни, децентралізацією та назвав пріоритетом будівництво українських доріг.
"Ми побудували за 2017-2018 рр. вже майже 7 тисяч км доріг. Думаю, за 2019 рік побудують ще кілька тисяч. В сумі до 9 тисяч км доріг".
Раніше повідомлялося, що НАБУ закрило кримінальне провадження за фактом можливих зловживань і службової недбалості прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.