Гройсман оголосив про свою відставку

409
Гройсман оголосив про свою відставку - today.ua

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що йде у відставку. Глава Кабінету міністрів підкреслив, що подасть відповідну заяву 22 травня 2019 року.

«Я прийняв для себе рішення подати у відставку відразу після проведення в середу чергового засідання уряду», — сказав глава Кабміну.

Гройсман також додав:

«Сьогодні президент України був приведений до присяги. Під час своєї інавгураційної промови він (Зеленський. – Авт.) сказав про те, що уряд має скласти свої повноваження. Думаю, ви розумієте, що уряд складає повноваження перед новообраною Верховною Радою, а не перед новообраним президентом».

Глава Кабміну також чітко зазначив, що планує йти на парламентські вибори, а також заявив про готовність працювати в уряді Зеленського.

Тим часом міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що в середу, 22 травня, після відставки прем’єр-міністра у відставку йде весь уряд.

Нагадаємо, раніше у відставку подав глава СБУ Василь Грицак і міністр оборони Степан Полторак.

20 травня 2019 року під час інавгурації президент Володимир Зеленський закликав всіх членів уряду піти у відставку, а також заявив про розпуск Верховної Ради.

У відповідь на слова Зеленського в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що не планує йти у відставку, а хоче далі проводити реформу медичної сфери.

загрузка...