Гройсман анонсував першу автоматичну індексацію пенсій: названа дата

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував автоматичну індексацію пенсій. За словами Гройсмана, вперше автоматичний перерахунок пенсій почнеться в березні 2019 року.

Гройсман анонсував першу автоматичну індексацію пенсій: названа дата - today.ua
Фото: rbc.ua

За словами глави Кабміну Володимира Гройсмана, за 2018 рік середній розмір пенсії зріс в 1,5 рази. Гройсман також оголосив, що з 1 березня розпочнеться перша автоматична індексація пенсій.

"В минулому році пенсії були підвищені на 1476 гривень для 550 тисяч військових пенсіонерів", - підкреслив Володимир Гройсман.

Гройсман також уточнив, що з 1 березня буде масовий перерахунок пенсій для всіх українських громадян. Крім того, прем'єр-міністр підкреслив, що тепер індексація буде проводитися щорічно.

Тим часом глава правління Пенсійного фонду України (ПФУ) Євген Капінус додав, що на сьогоднішній день в Україні на 10 працівників припадає 11 пенсіонерів.

Гройсман анонсував першу автоматичну індексацію пенсій: названа дата

З 2019 року мінімальний пенсійний стаж щорічно буде збільшуватися на 12 місяців. Розмір своєї майбутньої пенсії українці можуть дізнатися через онлайн-банкінг Приват24.

Раніше українцям назвали причини скорочення і позбавлення пенсій.

Нагадаємо, верифікації пенсійних відрахувань і соціальних виплат призведуть до тимчасового припинення пенсій окремим категоріям громадян.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua