”Грановський вже не знає, кому запропонувати гроші, щоб я знявся з виборів”: Олександра Куницького зняли з виборів

1896
"Грановський вже не знає, кому запропонувати гроші, щоб я знявся з виборів": Олександра Куницького зняли з виборів - today.ua
Loading...

Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію кандидата від партії “Слуга народу”, популярного блогера Олександра Куницького (zpsanek). Підставою для скасування реєстрації стало те, що Куницький протягом останніх 5 років не проживав постійно на території України. Кандидат вважає рішення ЦВК політично мотивованим і збирається відновити свою кандидатуру через суд.

Куницький і не приховував, що у нього є громадянство Ізраїлю, але адже це “не заборонено законом”. Він розповідав, що у 2002 році вступив на службу до лав армії Ізраїлю, а в 2005 році, після армії, повернувся в Україну. І з тих пір він тут і проживає.

У ЦВК повідомили, що скарга щодо Куницького надійшла від іншого кандидата за одномандатним округом №169 Олега Петриченка.

Держприкордонслужба надала інформацію про те, що в період з березня по грудень 2015 року Олександр Куницький перебував за межами України протягом 264 днів.

Сам екс-кандидат заявив, що його намагається зняти з виборів ще один кандидат по одномандатному округу в Харкові Олександр Грановський, з яким у нього жорстке протистояння. Він розповів, що Грановський за таке рішення ЦВК навіть заплатив членам комісії.

“Я став для нього дуже великою проблемою на 169 окрузі. Він намагався мене залякати місцевими харківськими бандитами, пропонував гроші…Зараз цим питанням зайнялася ЦВК. Грановський вже не знає кому запропонувати гроші, щоб я знявся з виборів…”, – розповів Куницький.

Нагадаємо, Олександр Куницький – популярний YouTube-блогер. У своїх відео він часто викриває правоохоронців на хабарництві та інших різних правопорушеннях.

Раніше повідомлялося, що Олександр Куницький після подачі документів до Центральної виборчої комісії (ЦВК) написав заяву в Генкосульство Ізраїлю в Києві про відмову від ізраїльського громадянства.

“Невдаха і підкаблучник”: серіал “Свати” залишився без головного персонажа
Заслужений артист Росії Микола Добринін, який грає в серіалі “Свати” одного з головних персонажів Мітяя, відмовився від зйомок у наступному сезоні. За словами артиста, він...
ПриватБанк стежить за своїми клієнтами
ПриватБанк краще за всіх у світі стежить за “відмиванням” грошей через Приват24, блокуючи картки українців за “підозрілий” рух грошей. Про новий кричущий інцидент розповіла незадоволена...
Київстар закриває старі тарифи з 22 жовтня
Один з найбільших українських мобільних операторів Київстар, який у вересні закрив 10 застарілих тарифів для своїх абонентів, анонсував “чистку” контрактних тарифних планів. Стало відомо, що...
В Україні підвищили пенсії: ПФУ розповів, кому пощастило
В Україні розмір середньої пенсійної виплати зріс на 14 гривень. У Пенсійному фонді повідомили, що середній розмір пенсії для українців у третьому кварталі 2019 року...