ГПУ почала розслідування щодо можливого тиску Порошенка на суддів у справі ПриватБанку

393
ГПУ почала розслідування щодо можливого тиску Порошенка на суддів у справі ПриватБанку - today.ua

Генеральна прокуратура України почала досудове розслідування щодо можливого тиску президента України Петра Порошенка на суддів у справі ПриватБанку. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Окружного адміністративного суду Києва.

Повідомляється, що за результатами розгляду заяви суддів ГПУ внесла відомості в ЄРДР і почала розслідування можливого втручання в діяльність суддів у справі ПриватБанку. Зокрема, мова йде про ознаки кримінального злочину, передбачені статтею “Втручання в діяльність судових органів”.

Нагадаємо, 18 квітня 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва визнав націоналізацію ПриватБанку незаконною.

Згодом президент України Петро Порошенко заявив, що авантюра з поверненням ПриватБанку олігарху Ігорю Коломойському загрожує Україні дефолтом і економічною кризою.

На думку Порошенка, план одного з олігархів у разі перемоги на виборах кандидата Володимира Зеленського — повернути собі ПриватБанк.

“Їм не терпиться, вони вже зараз розпочали реалізацію цього задуму. Подібна авантюра загрожує втратою грошей десятками мільйонів клієнтів, а країні в цілому — дефолтом і новою економічною кризою. Тому уряд правильно робить, що оскаржить це рішення”, — сказав Петро Порошенко.

загрузка...