“Гостра ейфорія“: Настя Каменських розповіла про стосунки з Потапом після його повернення до України

Потап більш як через рік після початку повномасштабного вторгнення повернувся в Україну. Його дружина Настя Каменських прокоментувала їхні стосунки після такої довгої розлуки. Сама артистка повернулася до Києва ще минулого літа.

“Гостра ейфорія“: Настя Каменських розповіла про стосунки з Потапом після його повернення до України - today.ua

За словами Насті Каменських, після повернення Потапа додому вони бачаться рідко, але вона дуже щаслива, коли у них є можливість побути вдвох. У поодиноких зустрічах, зазначає зірка, "є своя романтика".

"Ми з Льошею – не сіамські близнюки, тому можемо бути і один без одного, крім того, він зараз також в Україні. Іноді наші графіки збігаються, іноді – ні. З одного боку, це жахливо. З іншого боку, у моменти цих нечастих" зустрічей ти відчуваєш настільки гостру ейфорію, настільки сильне щастя, що цей шквал емоцій тебе просто збиває з ніг", - зазначила Настя Каменських.

“Гостра ейфорія“: Настя Каменських розповіла про стосунки з Потапом після його повернення до України

Каменських додала, що зараз кожен із них знаходиться там, де він може бути максимально корисним.

"Відстань не похитнула наші стосунки, а зробила їх дещо іншими, вивела на новий рівень. Ця розлука для нас новий досвід. А кожен досвід дається не просто так", - додала співачка.

Як відомо, Потап більше за рік перебував за кордоном, за що піддавався серйозному хейту від своїх співвітчизників. Його спроби волонтерства та запис пісень на цю тематику не було прийнято публікою. Вже як тиждень репер знаходиться в Україні у своєму будинку під Києвом.

Раніше повідомлялося, що Настя Каменських без макіяжу здивувала зовнішнім виглядом.