Гороскоп на 13 грудня від Павла Глоби: Тельці і Діви можуть сьогодні стати жертвами шахраїв

Якщо вам щось вже не потрібне, не варто чіплятися за це сьогодні. Позбавтеся від мотлоху - і в хаті, і в думках, і в стосунках.

Гороскоп на 13 грудня від Павла Глоби: Тельці і Діви можуть сьогодні стати жертвами шахраїв - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Гороскоп Овен на сьогодні

В п'ятницю на вас чекає удача. Зірки сьогодні складуться так, що ви багато чого встигнете. Крім того, більшість представників знаку Зодіаку Овен, як раз сьогодні зможуть знайти довгоочікувану свободу в своїх думках і позбудуться минулих стосунків.

Гороскоп Телець на сьогодні

Тельці можуть сьогодні стати жертвами шахраїв. А все ваша надмірна довірливість. У наш час, на жаль, потрібно покладатися тільки на себе і свої сили. Але є і приємна новина, ті Тельці, які давно шукали свою половинку нарешті змінять свій статус холостяків.

Гороскоп Близнюки на сьогодні

Є ймовірність того, що в п'ятницю у вас можуть бути серйозні поломки з технікою. Також Близнюками будуть сьогодні практично всі маніпулювати, не йдіть на поводу у інших людей, слухайте своє серце.

Гороскоп Рак на сьогодні

Представники знаку Зодіаку Рак будуть сьогодні занадто зациклені на власних проблемах. Це загрожує тим, що ви будете бачити тільки себе і можете не надати значення проблемам інших. У п'ятницю також є велика ймовірність зіпсувати відносини з трудовим колективом.

Гороскоп Лев на сьогодні

Вам пощастить сьогодні в професійних справах. Багатьох Левів наздоженуть спонтанні вигідні пропозиції і навіть несподівана премія. Витратьте хоч невелику частину на свої бажання і потреби.

Гороскоп на 13 грудня від Павла Глоби: Тельці і Діви можуть сьогодні стати жертвами шахраїв

Гороскоп Діва на сьогодні

Нікому не довіряйте в п'ятницю. Цей день може принести невдачу, якщо ви полізете в сумнівні контракти та угоди. Якщо у вас все ж виникають спірні питання, то Павло Глоба радить їх вирішувати тільки за допомогою фахівців.

Гороскоп Терези на сьогодні

Дуже великий б'ємо роботи може вибити у представників цього знака Зодіаку грунт із-під ніг. Вам буде здаватися, що ви перебуваєте сьогодні в центрі пліток і подій. Але це не так. Просто день такий напружений.

Гороскоп Скорпіон на сьогодні

Представників цього знака Зодіаку сьогодні може сильно порадувати чийсь візит. Новини, які вам принесе той, кого ви зустрінете, порадують і додадуть сил закінчити цей трудовий тиждень в плюсах.

Гороскоп Стрілець на сьогодні

Павло Глоба звертає увагу на те, що Стрільці сьогодні будуть дуже повільні, а це буде сильно позначатися на їх роботі в п'ятницю. Представники цього знаку Зодіаку можуть отримати навіть догану від керівництва. Цього уникнути, на жаль, ніяк не вийде.

Гороскоп Козеріг на сьогодні

На роботі і вдома Козерогів будуть підстерігати дрібні неприємності. Особливо варто турбуватися тим представникам знаку Зодіаку, які сьогодні зайняті роботою з людьми, або ж готуються до співбесіди, а також до здачі іспитів. Вам потрібно будь-яким способом взяти себе в руки і довести, що ви все зможете.

Гороскоп на 13 грудня від Павла Глоби: Тельці і Діви можуть сьогодні стати жертвами шахраїв

Гороскоп Водолій на сьогодні

Вас можуть в п'ятницю сильно зачепити за живе чиїсь гострі слова, недбало кинуті на вашу адресу. Не варто сприймати так близько до серця все те, що кажуть інші. Головне, як вам добре.

Гороскоп Риби на сьогодні

У п'ятницю деякі Риби можуть випадково почути чийсь секрет і тут перед представниками знаку Зодіаку настане нелегкий момент - як не розбовтати сокровенну таємницю оточуючим.

Гороскоп на 13 червня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Близнюкам удачу з фінансами, а Терезам радить відсидітися на самоті
Гороскоп на неділю, 13 червня 2021 року, передбачає дуже емоційний день. Причому, практично всім знакам Зодіаку зірки обіцяють позитивні емоції. Правд...
Нафтогаз заблокував дешевий тариф на газ
У Нафтогазі змушені були виправдовуватися за скасування дешевих тарифів на газ в літній період. Українських споживачів позбавили права вибору і переве...
Пожежа на Новій пошті: поблизу Києва згоріли сотні посилок
Нова пошта приходить до тями від стресу, який їй довелося пережити цим суботнім ранком. На території одного з відділень Нової пошти загорівся автомобі...
Тіна Кароль підробляє продажем свічок у формі своєї фігури
Українська співачка Тіна Кароль здивувала шанувальників пропозицією купити свічки, форма яких повністю повторює фігуру зоряної красуні. На своїй ст...
В Україні зросла ціна на газ: скільки тепер коштує кубометр
В Україні зросла ціна на газ, який надходить до нас з-за кордону. У травні його вартість виросла в порівнянні з квітнем на 13,6%. А в квітні його ціна...