Гордон розповів, хто йому погрожує

Журналіст Дмитро Гордон записав відеозвернення, в якому повідомив, що його хочуть вбити і назвав імена людей, які йому загрожують.

Гордон розповів, хто йому погрожує  - today.ua

За його словами, причиною виникнення такої загрози стали його негативні висловлювання про Степану Бандеру в інтерв'ю виданню Politeka. Гордон зазначив, що зараз не час влаштовувати конфлікти з приводу мови і назвав людей, які це роблять - агентами ФСБ. Журналіст вважає, що спочатку треба побудувати красиву та економічну країну, а потім влаштовувати сварки.

https://youtu.be/dbJfpMNy0po

Після інтерв'ю на нього обрушився шквал критики і загроз. Дмитро Гордон процитував допис Ірини Фаріон, в якому вона назвала його ворогом і побажала йому "здохнути в муках".

"Я з жінками ніколи не воюю. Але в даному випадку, її навряд чи можна назвати жінкою. Вже говорив, що її треба розглядати або як психічно хвору — тоді її потрібно помістити у відповідний заклад; або агентом ФСБ Росії. І я вже кілька разів пропонував їй пройти огляд у лікаря і на детекторі брехні", — підкреслив Гордон.

Дмитро Гордон назвав ім'я ще одного чоловіка, який йому погрожував. Це Ігор Степура, заступник голови обласної ради Кіровоградської області. Журналіст розповів, що чиновник розмістив його фотографію на своїй сторінці в Facebook і написав, що цій людині треба "здохнути".

"Я завтра ж вранці звернуся з офіційним листом до Генерального прокурора України Луценку та іншим органам, де детально викладу всі факти, які я озвучив вище. Я вимагаю від усіх голів силових структур відреагувати на заклики про моє вбивство з боку Ірини Фаріон та Ігоря Степури. Друге — вимагаю від Петра Порошенка адекватної оцінки на мої слова. Третє — вимагаю від кандидата в президенти від "Свободи" Кошулинського або негайно виключення Фаріон, або знятися з виборів", - рішуче заявив Дмитро Гордон.

https://youtu.be/YSsNFP6TVHY

Раніше повідомлялося, що Дмитро Гордон під час інтерв’ю російському журналісту Юрію Дудю назвав причини окупації Криму Росією.