Гордон назвав причину звільнення Богдана: “Зеленського перестало влаштовувати панібратство“

Журналіст Дмитро Гордон в інтерв'ю Наталії Влащенко на YouTube-каналі "Vласть vs Vлащенко" назвав причину, по якій Андрій Богдан був звільнений з поста глави Офісу президента України. На його думку, поведінка Богдана набридла Зеленському, і він вирішив його позбутися. Тим більше, "панібратство" глави ОП президента не влаштовувало.

Гордон назвав причину звільнення Богдана: “Зеленського перестало влаштовувати панібратство“ - today.ua

Богдан був єдиною людиною в команді Зеленського, хто мав багатий досвід державного управління. Гордон вважає, що він приніс велику користь президенту, але його поведінка часто не відповідало займаній посаді. Постійні скандали, в які потрапляв Богдан, не позначалися добре на репутації Офісу президента.

"Богдан, про що я йому говорив, не вміє себе вести, на жаль. Просто це в один прекрасний момент набридло дружно всім", - пояснив Гордон.

Журналіст вважає, що проблемою Богдана стало те, що він не зміг "наступити на горло" своєму характеру, коли перейшов в новий статус. Гордон розповів історію, як зустрічався у Відні з Богданом і Коломойським: "Ігор Валерійович поводився як ангел в порівнянні з тим, як поводився Богдан ... Ігор Валерійович став робити йому зауваження:" Тихо, веди себе нормально ... Ти в пристойному суспільстві! Як ти себе ведеш? ". Раніше Дмитро Гордон назвав прізвища трьох осіб, які на його думку будуть боротися за пост президента України на наступних виборах.

ДЖЕРЕЛОdialog.ua