Гонтарєва не повернеться в Україну: в чому зізналася екс-глава НБУ

Екс-глава Нацбанку Валерія Гонтарєва заявила, що день, коли в її будинку в Гореничах під Києвом сталася пожежа, вона вважає одним із найскладніших у своєму житті і додала, що наразі не бачить ніякої можливості для повернення в Україну. Про це вона сказала в ефірі програми "Свобода слова з Савіком Шустером" у п'ятницю, 20 вересня, де з нею спілкувалися по відеозв'язку.

Гонтарєва не повернеться в Україну: в чому зізналася екс-глава НБУ - today.ua

"У моєму житті подібних трагедій ніколи не було і пережити це все дуже важко. Це був будинок нашої родини, це всі наші цінності, реліквії, фото, все згоріло дотла. Мені здавалося, що життя скінчилося. Але продовжуємо жити", – поділилася вона.

Гонтарєва додала, що не бачить на даний момент обставин, завдяки яким вона б із Великобританії повернулася в Україну. За її словами, чорна смуга в її житті почалася п'ять років тому, коли вона прийняла рішення піти і робити реформи. З тих пір її постійно обливали брудом, і зараз вона з травмами у інвалідному візку, але при цьому здаватися не збирається.

Нагадаємо, 17 вересня екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарєва заявила про підпал свого будинку в с. Гореничі під Києвом. Вона припустила, що це може бути помстою за винесене нею в 2016 році рішення про націоналізацію ПриватБанку.

Раніше повідомлялося, що колишню главу Національного банку України Валерію Гонтареву запросили до США для спілкування з американськими законодавцями після нападів на неї.