Головний «євробляхер» України грубо порушує ПДР

Головний «євробляхер» України Олег Ярошевич попався на грубому порушенні ПДР. Стало відомо, що громадська організація «Стоп хам» проводила рейд по боротьбі з несанкціонованими виїздами на тротуар. І одним з порушників виявився лідер організації «Авто Євро Сила» Ярошевич. Про це повідомив автомобільний портал Autonews.ua.

Головний «євробляхер» України грубо порушує ПДР - today.ua

Відзначається, що в Києві на проспекті Бажана в годину пік щодня спостерігається масове порушення Правил дорожнього руху (ПДР). Водії об'їжджають пробки по тротуарах і навіть по газонах. За численними проханнями киян громадська організація «Стоп хам» провела рейд і зупиняла всіх автомобілістів, які вирішили проїхатися по тротуару. Серед порушників виявився і головний "євробляхер" Олег Ярошевич. Правда, на відміну від інших порушників-автохамів, які намагалися чинити опір, Ярошевич відреагував на зауваження і повернувся на проїжджу частину.

Варто нагадати автомобілістам, що за подібне порушення ПДР, загрожує штраф.

https://youtu.be/hB8zMgzBW6E

Багато хто помітив, що головний «євробляхер» пересів на автомобіль на українських номерах.

Раніше Олег Ярошевич спалив свій Land Rover в знак протесту проти прийнятих Верховною Радою України законів щодо нової моделі оподаткування раніше ввезених авто з іноземною реєстрацією