Голографічний манікюр з ефектом срібла: як виглядає головний нейл-тренд 2020

Манікюр з ефектом рідкого срібла став одним з головних трендів нейл-арту в 2020 році. Ідея голографічного дизайну нігтів належить японському майстру Эйчі Мацунага. Срібні декоративні елементи краще за все виглядають на прозорій основі, створюючи 3D-ефект мерехтливих крапель. У теплу пору року на сонці такий манікюр буде виглядати особливо розкішно.

Голографічний манікюр з ефектом срібла: як виглядає головний нейл-тренд 2020  - today.ua

Голографічний манікюр самодостатній і не потребує додаткових прикрас. Перлинний або перламутровий блиск на нігтях додасть будь-якому образу, навіть повсякденному, ніжності і жіночності. Створюється такий мерехтливий ефект за допомогою голографічної пудри та спеціальних лаків.

Різноманітність лаків допоможе вам підібрати будь-який відтінок. Візерунки, камені, стрази просто зіпсують такий манікюр, тому не потрібно вигадувати нічого надприродного. Якщо змішати кілька кольорів, то вийде абсолютно унікальний візуальний ефект. Голографічний лак, наприклад зелений, при різному освітленні може ставати бірюзовим або насиченим синім.

Голографічний манікюр з ефектом срібла: як виглядає головний нейл-тренд 2020

Найбільш яскравий ефект від використання голографічного дизайну буде помітний на чорному фоні. Завдяки особливій технології голографічний лак може змінювати свій колір залежно від освітлення. При цьому він візуально вирівнює нігтьову пластину, роблячи її більш естетичною.

Варто знати, що від різких перепадів температур лак для голографічного манікюру може тріскатися, а від гарячої води стає матовим, втрачаючи блиск.

В якості альтернативи ви можете використовувати для манікюру різноманітні "сушки" з блискітками, які також створять ефект голографії на нігтях.

[gallery size="medium" td_select_gallery_slide="slide" ids="127468,127469,127472,127470,127471"]

Раніше повідомлялося, як зробити жіночний манікюр зі стразами з весняним дизайном, який буде ефектно виглядати як на коротких, так і на довгих нігтях.

ДЖЕРЕЛОelle.ru