Генерал Хомчак видав собі квартиру : у головнокомнадувача ЗСУ це вже третє власне помешкання

Генерал Руслан Хомчак отримав від держави вже третю квартиру. Це не той випадок, коли військові одне помешкання здають, а інше одержують за місцем служби. Це просто - третя квартира генерала. Саме так вирішує для себе "квартирне питання" армійська верхівка. Про особливості національного забезпечення житлом розповів  у своєму Facebook лідер групи "Антитіла" Тарас Тополя.

Генерал Хомчак видав собі квартиру : у головнокомнадувача ЗСУ це вже третє власне помешкання - today.ua

"Дивіться. Обов‘язковим пунктом реформи армії на шляху до NATO є надання державою мінімум трьох квартир головнокомандувачу Збройних сил", - пише Тарас.

Звісно, в державі з рівнем доходів на душу населення на кшталт Норвегії, США чи ОАЕ, то хай би так і було, але не в Україні, де добра третина громадян тулиться на орендованих квадратних метрах без надії отримати колись хоч кілька своїх власних.

"Попри ошалілу реорганізацію медичних сил, масову ліквідацію посад, виведення поза штат і звільнення фахових спеціалістів під виглядом реформи "тіпа як у NATO", є й хороші новини! Генерал Збройних сил Р. Хомчак розписав на головнокомандуючого Збройних сил Р. Хомчака ще одну квартиру. Третю! Тепер у столиці", - пише Тополя.

Генерал Хомчак видав собі квартиру : у головнокомнадувача ЗСУ це вже третє власне помешкання

Попередні квартири доблесний вояка приватизував, причому одну з них на маму. А тепер настала пора знову поліпшити собі житлові умови. Авжеж, хіба людина не заслужила своїм тривалим і самовідданим служінням вітчизні ще якусь дещицю квадратних метрів?

 

"Та й молодій сім‘ї головнокомандуючого Р.Хомчака і губернаторші Чернігівської обл. Г.Коваленко дійсно потрібні нові квадратні метри!  Всім заздрісникам у погонах які десятиліттями стоять у черзі на службове житло, раджу заспокоїтися, брати приклад і сумлінно служити Народу", - не приховує сарказму Тарас Тополя.

А наостанок автор публікації робить ремарку вже англійською.

"All characters appearing in this publication are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental. All pictures attached to this publication are fictitious. Only square meters are real " (Усі персонажі, що з’являються в цій публікації, є вигаданими. Будь-яка схожість із реальними особами, живими чи мертвими, є суто випадковою. Усі фотографії, що додаються до цієї публікації, є вигаданими. Реальні лише квадратні метри).

Нагадаємо, генерал Руслан Хомчак насправді недавно одружився с новопризначеною головою Чернігівської ОДА Анною Коваленко. Обоє, незважаючи на 24-річну різницю у віці, мають славне майданівське і постмайданівське минуле. Обоє встигли зажити слави патріотів української держави. От уміють же деякі люди вдало конвертувати свій патріотизм у високі зарплати і квадратні метри!

Тіна Кароль вперше вийшла на паркет “Танців з зірками“ як учасниця шоу: танцююче тріо порвало ефір
У півфіналі “Танців з зірками“, який відбувся вчора, 22 листопада, відбулася знакова подія. Вперше за всі роки шоу на паркет вийшла, як танцівниця, ба...
Барі Алібасов похвалився вагітною молодою коханкою
Продюсер культової групи “На-на“, яка була особливо популярною в 90-і роки, Барі Алібасов - знову закоханий. Судячи з багатого послужного списку голов...
ТОП-3 породи собак, які найбільше на світі люблять спати
У собак, як і у людей, є свої звички. Серед безлічі порід є як “жайворонки“, так і “сови“. Хтось любить спати, навіть більше ніж їсти і гуляти, а є ви...
Олег Винник розчарував фанаток співом під фонограму: “Класно рот відкрив“
Олег Винник повернувся у цю неділю, 22 листопада, на паркет “Танців з зірками“ не тільки як танцюрист, але і як виконавець. Однак, на подив публіки, ї...
Валерій Меладзе розповів, як приховував зраду від дружини, і вона нічого не знала
Відомий співак Валерій Меладзе вважається не тільки талановитим артистом, але й знаменитим серцеїдом. Так, Меладзе вдалося закрутити роман на стороні,...