Генасамблея ООН ухвалила резолюцію про мілітаризацію Криму

Генасамблея ООН ухвалила резолюцію про мілітаризацію Криму - today.ua
Фото: KP.UA
Loading...

Вчора, 17 грудня, було зроблено ще один важливий крок на шляху до деокупації Криму – Генеральна асамблея ООН ухвалила резолюцію про мілітаризацію півострова, Чорного та Азовського морів. Про це повідомив президент України Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

За словами голови держави, цією резолюцією Генасамблея засвідчила однозначну оцінку світової спільноти щодо триваючої протиправної поведінки РФ.

“Завдяки солідарній підтримці союзників та партнерів з найвищої світової трибуни задокументовано черговий міжнародний злочин Кремля, що стане частиною консолідованої претензії України до російської держави. Агресивно мілітаризуючи регіон, Кремль продовжує дестабілізувати світову стабільність і порядок. Спершу, окупацією українського Криму, він розтоптав принцип непорушності кордонів. А тепер хоче перетворити Чорноморсько-Азовський регіон на сіру зону свого виключного контролю. Нині під прицілом Кремля – не лише свобода судноплавства, а й режим нерозповсюдження ядерної зброї”, – зазначив Порошенко.

Він наголосив, шо нещодавній відкритий акт агресії проти України в районі Керченської протоки є черговим підтвердженням справжніх намірів Росії.

Порошенко впевнений, що агресія РФ є справжнім викликом для всієї євроатлантичної безпеки.

“Світова спільнота єдина у своїй позиції – Кремль має негайно та безумовно звільнити українських моряків та повернути Україні військові кораблі. Нинішня резолюція також підкреслює необхідність подальшої консолідації міжнародних зусиль для відновлення суверенітету і територіальної цілісності, включно з Кримом, як єдиного шляху з відновлення безпеки та стабільності в Європі”, – додав Порошенко.

Нагадаємо, також раніше Європарламент закликав не впускати російські кораблі у свої порти у зв’язку із агресією РФ у Керченській протоці.

На думку спеціального представника Держдепартаменту США з питань України Курта Волкера, Росія може готувати нову атаку на Україну.

“Я набрала вагу”: Надя Дорофєєва розповіла про свої комплекси із-за зайвих кілограммів
Надя Дорофєєва розповіла про те, що сильно комплексувала в дитинстві. Співачка була дуже худою і замість того, щоб полюбити себе такою, постійно мріяла про те,...
Схуднення без дієт: Розенко розповів, як скинув 30 кг
Павло Розенко, колишній віце-прем’єр-міністр України, розповів, на що йому довелося піти, щоб скинути 30 кг. Розенко зізнався, що почав боротися із зайвою вагою ще до...
Vodafone розповів, як самостійно керувати послугами за своїм номером
Vodafone пропонує своїм абонентам сучасний сервіс USSD (Unstructured Supplementary Services Data), який дає можливість самостійно дізнатися більше корисної інформації і управляти різними послугами на своєму...
Залишилось три тижні: шокуючі подробиці про стан Анастасії Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк досі перебуває на лікуванні в клініці. Тільки вчора стало відомо, що вона перенесла важку операцію і проходить тривалий курс генної терапії. За словами...