ФСБ Росії намагається примусити полонених українських моряків до самообмови: адвокат розповів про методи

157
ФСБ Росії намагається примусити полонених українських моряків до самообмови: адвокат розповів про методи - today.ua
Фото: obozrevatel.com

На захоплених ФСБ українських військовослужбовців, які зараз знаходяться в московському слідчому ізоляторі “Лефортово”, здійснюють морально-психологічний тиск з метою отримання потрібних Росії “зізнань”.

Адвокат Микола Полозов, координатор групи захисту полонених українських моряків, попереджає, російські спецслужби продовжують тиснути на українських військовополонених, намагаючись схилити їх до визнання провини в кримінальному злочині, самообмови, або оговору когось із товаришів.

Відомо, що до українських моряків направляють оперативників для розмови без адвокатів. Також в провокаціях можуть використовувати і співкамерників.

Раніше Today.ua повідомляли, що у Москві знаходяться 24 військовополонених українських моряки. У період вихідних в СІЗО не допускатимуться адвокати, тому захист не виключає, що цей час ФСБ РФ спробує використовувати для провокацій.

Нагадаємо, у Росії пройшли пікети з вимогою звільнити українських моряків.

Також відомо, що президент Росії Володимир Путін поки що не ставить на повістку дня питання про обмін українських моряків, затриманих російськими військовими в Керченській протоці.

загрузка...