Фото нового електромобіля Opel Corsa з'явилися в мережі ще до офіційної презентації

Виробництво електромобіля Opel Corsa розпочнеться вже цього року. До офіційної презентації новинки залишається ще декілька тижнів (орієнтовно це відбудеться в червні), проте завдяки витоку інформації вже зараз можна оцінити дизайн моделі на опублікованих у мережі фото.

Фото нового електромобіля Opel Corsa з'явилися в мережі ще до офіційної презентації - today.ua

Відомо, що старт продажів нового Opel Corsa у версіях з бензиновим, дизельним і електричним двигуном запланований на осінь 2019 року.

Фото нового електромобіля Opel Corsa з'явилися в мережі ще до офіційної презентації

П'яте покоління Opel Corsa було засновано на тій самій платформі, що і нещодавно представлений Peugeot 208, проте дизайн обох моделей помітно відрізняється. Варіант компактної міської моделі від Opel виглядає більш широким і низьким, вже не кажучи про риси дизайну обох брендів.

Електрична версія даної моделі отримає назву Opel eCorsa. З технічної точки зору вона буде ідентична моделі Peugeot e-208, яку було побудовано на тій самій модульній платформі MP/e-CMP (Common Modular Platform). Ймовірно, що вона отримає і аналогічні параметри потужності і запасу ходу.

Варто відзначити, що Peugeot e-208 оснащується електродвигуном потужністю 100 кВт (136 к.с.) з крутним моментом 260 Нм, який здатний прискорити цю модель до 100 км/год за 8,1 секунди. Ємність батареї з рідинним охолодженням складає 50 кіловат на годину, чого достатньо для запасу ходу в 340 км. Підтримується швидкісна зарядка з потужністю до 100 кВт, в цьому режимі можна зарядити батарею на 80% всього за півгодини.

Фото нового електромобіля Opel Corsa з'явилися в мережі ще до офіційної презентації

Нагадаємо, електромобіль Hyundai Kona побив рекорд продажів в Україні.