Фіолетовий колір у тренді: найкреативніші ідеї новорічного манікюру

Підготовка до Нового року вже стартувала для багатьох. Адже потрібно продумати все до дрібниць, зокрема, жінкам. Йдеться не тільки про новорічне вбрання, подарунки і меню на святковий стіл, але також про те, який манікюр і зачіску варто зробити напередодні свята, щоб виглядати максимально ефектно і не відставати від останніх модних тенденцій.

Фіолетовий колір у тренді: найкреативніші ідеї новорічного манікюру - today.ua

У зимовому сезоні 2020 року найпопулярнішим кольором лаку для нігтів стане ультрафіолетовий. Цей колір допоможе створити вечірній дизайн манікюру. Він поєднується з різними видами декору та іншими відтінками, наприклад, чорним, зеленим, червоним або рожевим.

Почесне місце займуть і відтінки фіолетового, особливо білий і ліловий. Вони відмінно допоможуть при створенні ніжного і романтичного дизайну манікюру.

Фіолетовий колір у тренді: найкреативніші ідеї новорічного манікюру

Червоний колір не виходить з моди протягом багатьох років. Довгі і коротенькі нігті в червоному виконанні підкорюють вишуканими та елегантними дизайнами. До них можна підібрати будь-який декор, залежно від настрою і приводу. Наймоднішими відтінками червоного цього року вважаються чилі і помідорний. Не менш популярний і бордовий колір. Майстри нейл-арту також рекомендують звернути увагу на вишневий і винний кольори. В якості додаткового декору для новорічного манікюру 2020 можна використовувати стрази і блискітки.

Фіолетовий колір у тренді: найкреативніші ідеї новорічного манікюру

Рожевий колір також буде популярним у майбутньому сезоні. Він відмінно поєднується з іншими відтінками, створюючи різні варіації дизайнів під будь-який настрій дівчини. Можна доповнити рожевий манікюр якимось контрастним кольором або поєднаннями наближених тонів. Напередодні свята майстри нейл-арту можуть сміливо експериментувати з геометричними елементами, малюнками і ажурними візерунками.

Фіолетовий колір у тренді: найкреативніші ідеї новорічного манікюру

Раніше повідомлялося, який новорічний манікюр буде відмінно виглядати на коротких нігтях.

ДЖЕРЕЛОtelegraf.com.ua