Фахівці ВООЗ назвали два найбільш небезпечних алкогольних напої

Всесвітня організація охорони здоров'я назвала два алкогольні напої, які є для людей найбільш небезпечними. Мова йде про пиво і алкогольні коктейлі.

Фахівці ВООЗ назвали два найбільш небезпечних алкогольних напої - today.ua

Лікарі наголосили, що будь-який алкоголь в будь-якій кількості завдає шкоди організму людини. Втім, якщо вживати алкоголь в помірній кількості і обирати якісні напої, це, звісно, не буде таким "ударом" для організму, як якщо бездумно пити на вечірці до втрати пам'яті.

На думку фахівців ВООЗ, найбільш небезпечними є різні коктейлі. І справа тут навіть не в спирті, який міститься в таких напоях, а у всіляких барвниках та іншій хімії, яку у великій кількості додають в коктейлі.

Не більш корисним, за словами фахівців ВООЗ, є заводське пиво. Більшість підприємств виробляє напій з концентрату, а не шляхом природного бродіння.

Таким чином, якщо ви любите хмільний "живий" напій, важливо обирати якісне пиво і вживати його помірно.

Нагадаємо, раніше експерти розповіли, що може статись з організмом, якщо вживати алкоголь в поєднанні з кавою. За словами медиків, нашкодити може як чашка кава, випита напередодні або під час вечірки, так і вже після вживання алкоголю.