Езотерики назвали породи котів, здатних розкрити таланти дітей

Езотерики назвали породи котів, здатних розкрити таланти дітей - today.ua
Loading...

Коти за своєю природою унікальні істоти, які лікують від хвороб, захищають оселю від нечистої сили, приносять своїм господарям удачу. Але відомо також і про те, що ці тварини здатні особливо позитивно впливати на дітей, розкриваючи їх сильні сторони. Езотерики переконані, що серед кішок є ті, хто допоможе вашій дитині розвинути правильні якості для успішного життя в майбутньому.

Зокрема, здібності котів у цьому напрямку залежать від їх породи і забарвлення. Наприклад, білі коти виховують в дітях доброту і позитивне сприйняття світу. У тих сім’ях з дітьми, де живе білий кіт, частіше виростають эмпати: медики, працівники рятувальних служб, приватні детективи, адвокати.

Сірі коти посилюють у дітей потяг до рухомим занять: спорту, танців, подорожей, єдиноборств. Спілкування з цими тваринами підвищує комунікативність. Тому якщо дитина сором’язлива і закрита, їй варто завести сірого кошеня, а вже потім у її житті з’являться і друзі, і інші знайомства.

Руді коти допомагають дітям відкинути всі непотрібні справи заради досягнення головної мети. З тих дітей, які дорослішають поряд з такими котами, виростають бізнесмени, дипломати і політики.

Смугасті коти підвищують інтерес і любов до навчання. Вони, як правило, живуть поруч з тими, хто добре вчиться і вступає у найкращі ВУЗи на провідні професії.

Двоколірні і трьохмасні породи котів розвивають творчий потенціал дітей. Поруч з ними виростають музиканти і письменники, художники і продюсери, і всі ті, у кого сильно розвинена фантазія, слух, голос.

Чорні коти найзагадковіші істоти. Вони розвивають сильну інтуїцію і екстрасенсорні здібності. Це вічні супутники парапсихологів і езотериків, людей, які можуть бачити віщі сни і читати долі інших.

Раніше повідомлялося, які коти можуть відбирати у своїх господарів енергію, а хто навпаки є донором і з радістю ділиться своєю енергетикою.

Гороскоп розкішних жінок: 3 знака Зодіаку, які з віком виглядають привабливіше
Поки одні жінки марно борються з першими ознаками старості, інші з віком стають все красивішими і привабливішими. Астрологи назвали три знака Зодіаку, представниці яких розквітають...
“Бабуся Соня”: чому онуки Ротару приховують свою спорідненість з народною артисткою
Софія Ротару, яка в цьому році відзначить вже своє 73-річчя, має двох онуків – онучку Соню і онука Анатолія. Вони час від часу проводять час...
ТОП-3 породи собак, які ідеально підходять для чоловіків
Головним критерієм при виборі собаки у чоловіків є сила і надійність вихованця. Чим крупніше порода, тим мужніше себе почувають поряд з твариною представники сильної статі....
Продукты, которые помогут нормализовать давление: ученые рассказали, что нужно есть гипертоникам
Для снижения давления ученые советуют гипертоникам употреблять определенные продукты питания, которые помогут нормализовать давление. Назван целый список продуктов, которые при регулярном употреблении помогут нормализовать состояние...
“За рахунок Тілля гуляємо?”: Світлана Лобода весело проводить час з відомим дизайнером у Парижі
Поки шанувальники активно обговорюють роман Світлани Лободи і Тілля Ліндеманна, інші підозрюють співачку у відносинах з відомим грузинським дизайнером. Бічолла Тетрадзе, який шив весільну сукню...