Електромобілі Hyundai можна буде налаштувати за допомогою смартфона

99
Електромобілі Hyundai можна буде налаштувати за допомогою смартфона - today.ua

Електромобілі Hyundai отримають можливість керування основними функціями через смартфон.

Південнокорейська компанія Hyundai зараз працює над спеціальним додатком для смартфонів, яке в майбутньому дозволить водієві вносити зміни та контролювати сім основних характеристик електромобіля. Про це повідомляє прес-служба автовиробника.

Виробник розраховує, що за допомогою гаджета власник електромобіля зможе збільшити максимальний обертовий момент агрегату, самостійно регулювати інтенсивність прискорення і уповільнення, змінювати рівень рекуперації енергії при гальмуванні, задавати значення максимальної швидкості.

Також планується, що система зможе рекомендувати налаштування для спортивної їзди і для більш економного трафіку.

При цьому, програма сама запропонує водієві електромобіля Hyundai оптимальні налаштування, орієнтуючись на маршрут, заданий в навігаторі.

До 2025 року Hyundai Motor Group планує випустити 44 моделі екологічних автомобілів, серед яких і 23 моделі електромобілів.

“У зв’язку з цим ми активно вивчаємо можливості застосування нових технологій і послуг, пов’язаних з автомобілями, які не спалюють паливо”, — цитує прес-служба Hyundai наукового співробітника компанії О Чонсу.

За його словами, розробляючи подібні революційні мобільні рішення, компанія Hyundai  продовжує підвищувати задоволення від експлуатації електромобілів, які будуть адаптовані до особистих “смаків” користувачів.

Нагадаємо, що автомобілі Hyundai виявилися небезпечними, оскільки починали горіти навіть після незначних ДТП.

Також ми писали про те, що електромобіль Hyundai Kona Electric з’явиться у дилерів в кінці квітня за ціною від 923 тис гривень.

загрузка...