Електромобілі Hyundai можна буде налаштувати за допомогою смартфона

Електромобілі Hyundai можна буде налаштувати за допомогою смартфона - today.ua
Loading...

Електромобілі Hyundai отримають можливість керування основними функціями через смартфон.

Південнокорейська компанія Hyundai зараз працює над спеціальним додатком для смартфонів, яке в майбутньому дозволить водієві вносити зміни та контролювати сім основних характеристик електромобіля. Про це повідомляє прес-служба автовиробника.

Виробник розраховує, що за допомогою гаджета власник електромобіля зможе збільшити максимальний обертовий момент агрегату, самостійно регулювати інтенсивність прискорення і уповільнення, змінювати рівень рекуперації енергії при гальмуванні, задавати значення максимальної швидкості.

Також планується, що система зможе рекомендувати налаштування для спортивної їзди і для більш економного трафіку.

При цьому, програма сама запропонує водієві електромобіля Hyundai оптимальні налаштування, орієнтуючись на маршрут, заданий в навігаторі.

До 2025 року Hyundai Motor Group планує випустити 44 моделі екологічних автомобілів, серед яких і 23 моделі електромобілів.

“У зв’язку з цим ми активно вивчаємо можливості застосування нових технологій і послуг, пов’язаних з автомобілями, які не спалюють паливо”, — цитує прес-служба Hyundai наукового співробітника компанії О Чонсу.

За його словами, розробляючи подібні революційні мобільні рішення, компанія Hyundai  продовжує підвищувати задоволення від експлуатації електромобілів, які будуть адаптовані до особистих “смаків” користувачів.

Нагадаємо, що автомобілі Hyundai виявилися небезпечними, оскільки починали горіти навіть після незначних ДТП.

Також ми писали про те, що електромобіль Hyundai Kona Electric з’явиться у дилерів в кінці квітня за ціною від 923 тис гривень.

ПриватБанк знімає у клієнтів гроші з депозитів без їх відома
ПриватБанк відмовив клієнту у проханні розірвати депозит, при цьому знявши з його рахунку комісію. Гроші за депозитом жінці незабаром повернули, тепер вона вимагає повернути комісію,...
Листя салату і гриби: Волочкова нічого не їсть, фото виснаженої балерини потрапили у мережу
Анастасія Волочкова практично тане на очах. Судячи з нових знімків, від балерини скоро нічого не залишиться. Сьогодні в мережі з’явилося фото продуктового кошика Волочкової. Як...
Серіал “Свати” покинув ще один головний герой
Анатолій Васильєв, який зіграв у серіалі “Свати” Юрія Ковальова, вже давно перестав зніматися у відомому серіалі. В інтернеті з’являлася інформація, що таке рішення народного улюбленця...
Анастасія Заворотнюк вийшла на зв’язок: російська телеведуча розповіла про стан хворої актриси
Анастасія Заворотнюк знаходиться зараз у клініці, а навколо її персони з’являється все більше чуток про її нинішнє самопочуття. Друг сім’ї, наближений до чоловіка Анастасії Заворотнюк,...