Екс-міністр Омелян припускає, що Зеленський хоче бути в долі від зважування фур

Автор: Марченко Любов

Колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян опублікував у своєму Facebook черговий допис про Зеленського. Цікаво, що відтоді як Омелян покинув посаду міністра інфраструктури, весь свій вільний час (а його тепер у нього багато) він присвячує літопису життя президента Зеленського.

Екс-міністр Омелян припускає, що Зеленський хоче бути в долі від зважування фур - today.ua

Цього разу – боротьбі Зеленського з водіями фур, які руйнують українські дороги надмірними вантажами. Пан Омелян називає підвищений  інтерес гаранта до цієї проблеми "нездоровим" і припускає (пише, що йому "здається"), що все це має під собою "комерційне, а не державницьке підґрунтя".

"Дуже не хочеться найближчим часом почути, що перевізники почали платити хабарем не 500-1000 грн, а 1-2000 грн, бо "половина йде на Банкову", - пише екс-міністр, очевидно маючи на увазі під цифрою "1" одну тисячу.

Екс-міністр Омелян припускає, що Зеленський хоче бути в долі від зважування фур

Популярні зараз

З'явилася інформація про підвищення пенсії українцям віком від 65 років

В Україні незабаром з'являться нові гроші, - НБУ

Київська фірма “кинула“ 70 людей, обіцяючи доставити автомобілі із США

Українцям виділять додаткову допомогу ООН напередодні новорічних свят

Тут, звісно, насамперед, привертає увагу обізнаність колишнього міністра щодо суми хабарів, які перевізники платили за те, щоб їхати перевантаженими далі. І мимоволі виникає питання: якщо попередня влада знала про те, які суми платяться за перевантаження, то чому не вживала ніяких заходів?

Крім того, Володимир Омелян пише, що вони з Порошенком давно встановлювали такі вагові комплекси навколо Києва, які хлопці Зеленського "вже втретє відкривають". І от ні, щоб порадіти, що наступний президент продовжує добру справу попередника та його міністра, то й тут Омеляну чинна влада чимось не догодила.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, Омелян зауважує, що до портів як їхали перевантажені фури, так і їдуть, а президент чомусь на це ніяк не реагує. Де при цьому була п'ять років влада попереднього президента та його відданий міністр інфраструктури, і чом не покінчила з корупцією в морських портах – питання риторичне.

Нагадаємо, Володимир Омелян нещодавно припустив, що першим президентом, який сяде до в'язниці, буде не Порошенко і навіть не Янукович, а Володимир Зеленський. А сяде він, мовляв, за те, що "здає і знищує" Україну.