Дизельне паливо з РФ хлинуло в Україну

Дизельне паливо з РФ хлинуло в Україну - today.ua
Loading...

У жовтні імпорт дизпалива російського виробництва в Україну збільшився у 2,5 рази — до 129 тис. тонн. Загальний обсяг поставок вперше після припинення роботи трубопроводу “Прикарпатзахідтранс” досяг 33%. Про це свідчать дані цінового моніторингу ринку “Консалтингової групи “А-95”.

Прямі ж/д-постачання дизельного палива через Харківську та Сумську області за перші 20 днів жовтня збільшилися в 3,5 рази — до 51 тис. тонн, порівняно з аналогічним періодом вересня (15 тис. тонн). З цього обсягу 35,5 тис. тонн було відвантажено в Україну Волгоградським НПЗ компанії "Лукойл" та 15,5 тис. тонн Орським НПЗ компанії “Орскоргсинтез”.

Відвантаження ДП з трубопровідного терміналу в Гомелі (Білорусь) в Україну за дві декади жовтня збільшилися в 2 рази, до 78 тис. тонн.

Також існує ймовірність початку ж/д-поставок дизпалива від НПЗ компанії “Роснефть”, які скоротили відвантаження в Україну через введення мита на трубопровідні поставки з 1 серпня.

Поставки російського ДТ на український ринок за 20 днів жовтня майже зрівнялися з обсягами білоруського палива. Мозирський і Новоплоцький НПЗ у зв’язку з виходом на планові ремонти в жовтні скоротили відвантаження в Україну на 35,5%, до 141 тис. тонн.

Раніше повідомлялося, що на українських АЗС подешевшав автогаз. Зниження ціни на автогаз в роздрібних мережах почалося 16 жовтня. В середньому по країні вартість автогазу за цей час зменшилася на 20 коп./л.

Чому домашні коти можуть бути небезпечні для людини: названа причина
Милі домашні котики можуть бути не такими нешкідливими, як їх господарям здається на перший погляд. За словами медиків, вони можуть бути збудниками різних захворювань, в...
Оля Полякова зачинилася в одній гримерці з костюмером: зірка розповіла, як пропустила Новий рік
Оля Полякова готується до виступу на новорічному концерті на каналі “Україна”, під час якого півачка спуститься до глядачів на великому шарі. Артистка розповіла, що два...
Щастить у всьому: астролог назвав найщасливіші жіночі імена
Ні для кого не секрет, що ім’я завжди було наділене якимись космічними силами. Не дарма кажуть, як човен назвеш, так він і попливе. Така ж...
Гороскоп на 7 грудня від Павла Глоби: Тільцям варто подружитися з сусідами, а Ракам – пережити розчарування
Сьогодні ідеальний день для того, що привести в порядок свої думки і почуття. Не варто кудись поспішати, зосередьтесь на важливих справах та приділить час близьким....