”Дві квартири і п’ять автомобілів”: яким майном володіє новий спікер Разумков

215
"Дві квартири і п'ять автомобілів": яким майном володіє новий спікер Разумков - today.ua
Loading...

Новообраний спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков оприлюднив свою декларацію за 2018 рік. Серед його майна значиться кілька квартир, автомобілів, а також грошові кошти. Деяка нерухомість перебуває у спільній власності з дружиною спікера Юлією Чайкою. Про це йдеться в документі, опублікованому на сайті НАЗК.

Згідно з декларацією, Дмитро Разумков володіє двома квартирами площею 78,5 кв. м у Києві і 232,4 кв. м в селі Здорівка Київської області, домогосподарством площею 492,2 кв. м у селі Софіївська Борщагівка, нежитловим приміщенням площею 74,9 кв. м в Києві, а також двома ділянками землі загальною площею 0,15 га в селах Софіївська Борщагівка та Здорівка Київської області.

У спільному володінні Разумкова є ще одна квартира у Києві площею 165,5 кв. м. Його дружина Юлія Чайка, вказала в декларації дві квартири в Києві площею 53,2 кв. м і 44,5 кв. м, житловий будинок площею 489,6 кв. м, а також дві земельні ділянки, один з яких знаходиться в оренді – це майно знаходиться у Миколаєві. Крім того, їй належить 25% квартири площею 73,2 кв. м в Миколаєві.

В автопарку спікера Разумкова п’ять автомобілів: Toyota Land Cruiser 200, 2013 року випуску, Mazda 6, 2014 року випуску, Toyota Camry 2012 року випуску, яка належить самому Разумкову. Ще два автомобілі –  Audi Q7, 2008 року випуску та Volkswagen Caddy 2011 року випуску – належать Юлії Чайці.

Крім того, Дмитро Разумков є кінцевим бенефіціаром трьох підприємств – “Інтерінвест XXI століття”, “Українська консалтингова група” і “Ломбард “Про100кредит”. В останній компанії його дружина вказана як спільний власник. Також Юлії Чайці належить компанія ТОВ “Бізнесінвестбуд”.

Сукупний дохід спікера за 2018 рік склав 1 мільйон гривень. Найбільше грошей йому принесла підприємницька діяльність – 960 тисяч гривень. 10 тисяч гривень були внесені в декларацію як державна матеріальна допомога, 7,1 тисяча гривень – зарплата, 1,8 тисячі гривень – дохід від здачі житла в оренду.

На банківських рахунках у Разумкова – 72,1 тисячі гривень, 1341 євро і 832 долара. Готівкою зазначено 75 тисяч доларів і 290 тисяч гривень.

Юлія Чайка за минулий рік заробила 789 тисяч гривень – це підприємницька діяльність і дохід від відчуження майна. На її рахунках в банках – 74 тисячі гривень, готівкою – 160 тисяч гривень і 70 тисяч доларів.

Раніше повідомлялося, що батьки Дмитра Разумкова – досить відомі особистості. Його батько, Олександр Разумков, у 1994-1995 р. був першим помічником президента України Леоніда Кучми, а мама – народна артистка України Наталія Кудря.

“Жодних штрафів, це міфи”: в Мінсоцполітики дали пояснення щодо неправомірного отримання субсидій
За неправильне заповнення документів на отримання субсидій або неправомірне їх отримання не передбачається жодних штрафів – це міф. Про це повідомив заступник міністра соціальної політики...
В Україну йде зима: синоптик назвав дату похолодання
У четвер, 17 жовтня, в Україну прийде похолодання. Температура повітря знизиться на 3-4 градуси, а потім знову різко потеплішає. “Бабине літо” триватиме ще 4-5 днів....
Ірина Білик втратила найближчу людину: що сталося
Українська співачка Ірина Білик розповіла про страшне горе, яке сталося в її родині. На своїй сторінці в Instagram 49-річна артистка повідомила про смерть близької людини...
Долар йде на рекорд: українцям озвучили новий прогноз
Курс долара в Україні найближчим часом може побити черговий рекорд – вперше за чотири роки вартість одного “зеленого” в жовтні наближається до позначки в 24...