“Дуже негативний сигнал“: Данилюк висловив занепокоєння щодо ПриватБанку

Місія МВФ під час роботи в Україні озвучила президенту Володимиру Зеленському своє занепокоєння щодо можливих компромісів між державою і колишніми власниками ПриватБанку Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим. Про це сказав колишній секретар РНБО Олександр Данилюк.

“Дуже негативний сигнал“: Данилюк висловив занепокоєння щодо ПриватБанку - today.ua

Він наголосив, що у МВФ були "цілком відвертими" в питанні щодо ПриватБанку.

"Вони це озвучували і президенту теж. Вони, до речі, зробили досить зрозумілий стейтмент. Часто вони завуальовують інформацію, а тут, мені здається, озвучили все чітко, вони були абсолютно відвертими", - сказав Данилюк.

Він також наголосив, що через проблему з ПриватБанком представники МВФ поїхали з України без заключних домовленостей.

"Звичайно, те, що вони (МВФ, - ред.) поїхали без заключних домовленостей - це дуже негативний сигнал. І шкода, що це сталося тільки через проблеми з ПриватБанком. Я вважаю, що відповідальною позицією було б знайти на це відповідь. І як можна швидше", - сказав Данилюк.

Колишній секретар РНБО також зазначив, що Україна наразі потребує співпраці з МВФ, але ймовірні рішення щодо націоналізованого ПриватБанку або компроміси з його колишніми власниками може покласти край співпраці України з Міжнародним валютним фондом.

Нагадаємо, раніше Данилюк заявив про те, що однією з головних проблем, яка стала причиною його відставки, є ситуація з можливою відміною націоналізації ПриватБанку.