Дубінський назвав Україну республікою МВФ

Скандальний народний депутат від президентської партії "Слуга народу" Олександр Дубінський оприлюднив на сторінці в соцмережі емоційний пост про те, що політсилу правильніше було б назвати "Слуга МВФ". Згодом журналісти дізнались, з чим пов'язана така заява.

Дубінський назвав Україну республікою МВФ - today.ua

За словами Дубінського, на такий допис у Facebook його наштовхнуло усвідомлення того, що Верховна Рада залежна від МВФ.


Що ж стосується Кабміну, у Дубінського схожі думки.

"Кабмін по відчуттях права голосу особливого теж не має - напишуть, узгодять зверху, потім тільки діють. Все вирішує Офіс президента. Хоча я був впевнений, що ми живемо в парламентсько-президентській республіці. Тепер не впевнений. Особливо після дій спікера Разумкова, який заблокував створення слідчої комісії з НБУ і Фонду гарантування за вказівкою МВФ. Що сам визнав. І це ж не поодинокий випадок", - наголосив нардеп.

Він розповів, що глава Антикорупційного комітету Анастасія Красносільська сказала на фракції, що погоджує правки до законів з МВФ.

"Тобто, виходить, що ми - країна під управлінням МВФ, який тут забезпечує сприятливі умови для входження в країну транснаціональних корпорацій і повернення їх інвестицій, вкладених в Україну, і забезпечення бажаної норми прибутку за рахунок зачистки ринків. Якщо спрощено, вони кажуть: ми вам дамо мільярд-два-три, і не будемо питати, куди ви їх дінете, тільки продайте землю, дороги, порти і аеропорти. До слова, якщо не будемо розслідувати злочини Валерії Гонтаревої, що не будемо призначати незалежних членів, мовчати і нічого не робити - отримаємо транш від МВФ. А на*уй такий транш? Виходить, ми республіка під управлінням клубу кредиторів, який уособлює МВФ", - обурився Дубінський.

Як раніше повідомлялось, нардеп від "Слуги народу" Олександр Дубінський обурився фактом того, що рішення про створення ТСК “Про розслідування діяльності керівництва НБУ і ФГВФО за 14-19 роки” було прийнято МВФ, а не державними інституціями України.

ДЖЕРЕЛОstrana.ua