ДТП за участю тещі Притули: винуватиця аварії може залишитися без покарання

Хлопчика Ростислава, який постраждав у жахливому ДТП за участю тещі Сергія Притули Лілії Сопельник, днями вже виписали з лікарні. Його мама Анжела поки продовжує лікування, їй провели чергову операцію. Наступне судове засідання у справі про скандальну аварію має відбутися вже у жовтні.

ДТП за участю тещі Притули: винуватиця аварії може залишитися без покарання  - today.ua

Як відомо, аварія сталася 22 серпня 2019 року. Позашляховик, за кермом якого була 59-річна Сопельник, різко здав назад у дворі будинку на Дніпровській Набережній. Автомобіль збив і переїхав матір з 9-річною дитиною — Анжелу Печенежську і її сина Ростислава. Жінка, будучи за кермом, нібито переплутала педалі — потерпілих буквально діставали з-під авто.

В даний час 9-річний Ростислав проходить лікування вдома. За словами адвоката сім'ї постраждалих Юрія Сухова, у хлопчика ще не зрослися кістки ключиці і стегна, але лікарі вирішили, що можуть його виписати.

"Хоча ми були проти, тому що він ще не може самостійно за собою доглядати. Однак лікарі за їх якимось директивам порахували, що його в лікарні вже не можна тримати", – розповів правозахисник.

Мама Ростислава досі в лікарні. У середу їй провели чергову операцію, вставили в ключицю спиці. Зі стегном лікарі ще навіть не знають, що робити, поки там у неї стоїть апарат Єлізарова, який просто фіксує ногу. За словами лікарів, спочатку потрібно розібратися з ключицею. Нагадаємо, що в результаті ДТП жінка отримала важкі ушкодження: скелетну, а також закриту травму грудної клітини та живота, розрив печінково-шлункової зв'язки і сечового міхура, перелом ребер справа і закриті переломи правої ключиці, ліктьового відростка.

Поки лікарі боролися за життя Анжели, відбулося судове засідання, на якому обрали запобіжний захід Лілії Сопельник – нічний арешт. Однак бік потерпілих навіть не попередили про це.

"Спершу вони повелися некоректно. За нашою інформацією, слідчий підготував клопотання про арешт водія. Але прокурор Київської прокуратури не захотів його підписувати і сказав, щоб переробили на нічний домашній арешт. Я не виключаю, що тоді відбувалися якісь процеси", – каже адвокат потерпілих.

Також слідчий і прокурор досі не надали матеріали справи захисникам потерпілих, щоб вони могли зібрати докази. За словами адвоката, фактично від них приховують матеріали справи.

"У жовтні Сопельник повинні продовжувати запобіжний захід. Якщо засідання знову пройде без нашої участі і нас не попередять належним чином, то ми поставимо питання про відкриття кримінальної справи як мінімум за службову недбалість або навіть зловживання службовим становищем", – переконує адвокат.

Раніше повідомлялося, що сім'я Сопельник, яку відпустили під нічний домашній арешт, нібито звинуватила постраждалих у відмові приймати пропозицію матеріальної допомоги на лікування.

ДЖЕРЕЛОantikor.com.ua