ДТП на Закарпатті: школярі умикнули “покататись“ чужу автівку - машину знайли перекинутою

На Закарпатті, у Рахівському районі, сталася ДТП за участю школярів, що викрали машину, аби покататись. Власник залишив свій автомобіль "ВАЗ-21093"  неподалік від одного з громадських закладів у селі Кваси. Та вже за якийсь час припаркована автівка зникла з місця, де вона стояла. Власник заявив про зникнення машини до поліції, і поліцейські почали розслідування.

ДТП на Закарпатті: школярі  умикнули “покататись“ чужу автівку - машину знайли перекинутою   - today.ua

Довго шукати зниклий автомобіль правоохоронцям не довелось. Машина знайшлась у сусідньому селі. Вона лежала на узбіччі дороги догори  колесами, а всередині нікого не було. Шукали викрадачів також не довго. Оперативно-розшукові заходи відразу вивели поліцейських на слід двох місцевих підлітків, 15 і 16 років.

ДТП на Закарпатті: школярі  умикнули “покататись“ чужу автівку - машину знайли перекинутою

З'ясувалось, що двоє однокласників, побачивши на стоянці автівку, вирішили взяти машину "покататись". Та оскільки ні в того, ні в іншого не було навичок водіння, вони не впоралися з керування, і машина перекинулась. Вибравшись із перекинутої автівки, на щастя, живими та неушкодженими, шукачі пригод дременули подалі від скоєного.

Звісно, поліція їх знайшла, і вони вже в усьому зізнались. Тепер вирішується питання щодо притягнення їх до відповідальності за скоєне.

Нагадаємо, на Київщині машина, повна підлітків, також потрапила в ДТП, врізавшись в бетонну огорожу приватного будинку. Двоє людей, 20-річний водій і його 15-річна пасажирка, не вижили.