ДТП на Сумській: президента просять помилувати Дронова

На сайті електронних петицій офіційного представництва Президента України у четвер, 28 лютого, було зареєстровано звернення про помилування одного з учасників смертельної дорожньо-транспортної пригоди у Харкові, яка сталася 18 жовтня 2017 року, Геннадія Дронова.

ДТП на Сумській: президента просять помилувати Дронова - today.ua

Автором петиції є громадянин на ім'я Андрій Федоров.

У зверненні наголошується, що Геннадій Дронов нібито був засуджений несправедливо на 10 років позбавлення волі й тому необхідно прийняти рішення про його помилування.

"Про помилування Дронова Геннадія обвинуваченого у скоєнні ДТП, яка мала місце в місті Харкові 18 жовтня 2017. Оскільки вважаємо, що він засуджений несправедливо. Вирок Київського районного суду міста Харкова від 26 лютого 2019", - йдеться в петиції.

Зазначимо, на даний момент петицію підписали трохи більше чотирьох сотень чоловік з 25 тисяч необхідних для розгляду питання.

До закінчення збору підписів ще залишилося 88 днів.

Нагадаємо, фігурантів смертельного ДТП на вулиці Сумській Олену Зайцеву і Геннадія Дронова засудили до 10 років позбавлення волі.

Крім того, їх зобов’язали виплатити майже 8 млн грн сім’ям загиблих і постраждалих в результаті аварії.

Нагадаємо також, що за словами адвоката Вадима Володарського, зазначив, що вирок Олені Зайцевій та Геннадію Дронову викликає багато запитань, тому, швидше за все, адвокати оскаржать вирок.

Варто зазначити, що експерти розповіли, як Зайцева та Дронов могли б уникнути ДТП.

ДЖЕРЕЛОУкраїнські новини