Дружина Зеленського відвідала “Артек“: з'явилися фото

Дружина президента України Олена Зеленська відвідала міжнародний дитячий центр «Артек», який відзначає 94-ту річницю заснування. Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави держави. Разом з Оленою Зеленською в дитячий табір приїхав президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка. Нагадаємо, що після окупації Криму міжнародний дитячий центр «Артек» відновив свою роботу на базі санаторно-курортного комплексу в Пущі-Водиці.

Дружина Зеленського відвідала “Артек“: з'явилися фото  - today.ua
Фото: president.gov.ua

Дружина Зеленського відвідала “Артек“: з'явилися фото

- Чудово, що у нас є такі заклади, - сказала перша леді. - І таких центрів потрібно більше, тому що "Артек" — унікальний. Я теж була в "Артеку" в Криму. Це були незабутні моменти моєї юності. І дуже символічно, що я була в таборі в 1994 році, а сьогодні "Артек" відзначає 94-ту річницю.

Дружина Зеленського відвідала “Артек“: з'явилися фото

Разом з дружиною Зеленського в «Артек» в Пущі-Водиці приїхали відомі актори, головні герої серіалу «Школа» Олександр Петренко та Ірина Кудашова.

Також відомо, що Олена Зеленська, дружина нового президента України, продає елітну нерухомість в окупованому Криму. Вартість пентхауса в комплексі «Імператор», який розташований неподалік від Лівадійського палацу в Ялті, — близько 791 тисячі доларів (понад 5000 тисяч доларів за квадратний метр).

ДЖЕРЕЛОpresident.gov.ua