Друг Юлії Началової розповів, що вона хворіла на рак

547
Друг Юлії Началової розповів, що вона хворіла на рак - today.ua

Російський телеведучий Єгор Іващенко, який був близьким другом Юлії Началової, після її смерті розповів журналістам про те, що співачка лікувалася від раку.

“Мені здалося, що спілкування зі мною стало для Юлі своєрідною сповіддю. Мені здається, вона передчувала свій відхід. Юля розповідала мені такі подробиці свого життя, які, напевно, тільки лікарю можна розповісти. Навіть батькам не завжди розкажеш. Юля розповіла, що напередодні зйомок вона перемогла онкологічне захворювання – лімфому”, – поділився телеведучий.

Юлія Началова була наставницею Єгора на проекті “Один в один”, де вони й подружилися. Учасник “Фабрики зірок” розповів, що місяць тому у них із Юлією відбулася розмова, під час якої співачка зізналася, що відчуває наближення непростого етапу в її житті.

“Можливо, імунітет був ослаблений ще і хіміотерапією. Я не впевнений, що вона проходила цю процедуру і не знаю, якими способами вона боролася з цією хворобою. Знаю тільки, що проблема така була. Про це вона розповіла мені особисто, додавши, що відчуває себе добре, але все одно переживає за своє життя. Думаю, Юля віддавала всю себе глядачам, часом закриваючи очі на своє здоров’я. Вона, звичайно, проходила реабілітацію, спостерігалася у лікарів, але все одно ставила сцену вище свого здоров’я”, – розповів в інтерв’ю Єгор Іващенко.

Нагадаємо, 38-річна Юлія Началова померла 16 березня в Москві. Співачку госпіталізували в лікарню з серцево-судинною недостатністю та абсцесом на нозі. У неї набрякли легкі і лікарі ввели Юлію в стан штучної коми, підключивши до апарату штучної вентиляції легенів. Але серце Юлії не витримало. За кілька місяців до смерті у співачки до того ж розвинувся цукровий діабет. За словами батька артистки, лікарі зробили все можливе, щоб врятувати його дочку, але врятувати зірку не вдалося.

загрузка...