Тепла чекати не варто: якою буде погода на Великдень в Україні

У 2020 році православні християни відзначають Великдень 19 квітня. Синоптики вже зараз дають свої прогнози щодо погоди на квітень і говорять про те, що чекати теплої погоди в цей день не потрібно.

Тепла чекати не варто: якою буде погода на Великдень в Україні  - today.ua

Друга половина березня, за прогнозами синоптиків, буде холодною і з опадами. На початку квітня істотно потеплішає, але ближче до Великодня знову очікується тимчасове похолодання. Як зазначає синоптик Леонід Горбань, теплий одяг навіть у квітні ховати не варто. Потепління настане лише в кінці місяця. У травні попередньо очікується велика посуха, причому другий і третій тиждень місяця пройдуть зовсім без опадів.

Не дарма в народі кажуть, що справжнє весняне тепло приходить тільки після Пасхи. Прогноз народного синоптика України Володимира Деркача також це підтверджує. За його словами, на початку квітня температура повітря буде підвищуватися. У деяких регіонах у першій декаді місяця можливі заморозки, а у другій декаді місяця, в тому числі на Великдень, погода вітряна, але тепла. У цей період опадів не очікується. У травні Володимир Деркач прогнозує короткочасні дощі, але при цьому погода буде по-справжньому теплою.

Тепла чекати не варто: якою буде погода на Великдень в Україні

Раніше повідомлялося, в яких областях України погода наприкінці березня різко зіпсується і почнеться похолодання з морозами і мокрим снігом. На цих вихідних, 14 і 15 березня, в Україні пройшли дощі з мокрим снігом і градом, але вже з понеділка, 16 березня, по всій країні очікується без опадів.

ДЖЕРЕЛОnv.ua