Догляд за тілом: 5 порад для здорової шкіри

Правильний догляд за тілом, включаючи захист від сонця та м'яке очищення, допоможе зберегти шкіру молодою, пружною, здоровою та сяючою.

Догляд за тілом: 5 порад для здорової шкіри - today.ua

Якщо не вистачає часу на інтенсивний догляд, достатньо виконувати базові процедури, потішивши себе якісними косметичними засобами. Придбати все необхідне можна в інтернет-магазині «Ватсонс»: https://www.watsons.ua/ru/telo/lc/M. Правильний догляд за шкірою та вибір здорового способу життя можуть допомогти уповільнити природне старіння та запобігти різноманітним проблемам. Ось декілька важливих порад.

1. Захист від сонця

Один із найважливіших способів дбати про свою шкіру – захищати її від негативного впливу сонячних променів. Знаходження під їхнім прямим впливом може спричинити появу зморшок, пігментних плям та інших шкірних проблем, а також збільшити ризик розвитку раку шкіри.

Для цього необхідно використовувати сонцезахисний крем (лосьйон, спрей та ін.) широкого спектру дії з SPF не менше 15. При цьому все одно необхідно уникати перебування на сонці з 10:00 до 16:00, коли сонячні промені найагресивніші.

2. Відмова від паління

Куріння сприяє утворенню зморшок та пришвидшує процес старіння. Паління звужує крихітні кровоносні судини в зовнішніх шарах дерми, що знижує кровообіг і робить шкіру блідішою. Це також виснажує шкіру киснем та поживними речовинами, які є важливими для її здоров'я.

Куріння також ушкоджує колаген та еластин – волокна, які надають шкірі міцності та еластичності. Крім того, повторювані рухи обличчя, які людина робить під час куріння, такі як підтискання губ при вдиху та примружування очей, щоб не пропустити дим, можуть сприяти утворенню специфічних зморшок. Також паління збільшує ризик плоскоклітинного раку шкіри.

3. Дбайливе ставлення до своєї шкіри

Щоденне очищення тіла та гоління можуть мати й негативні наслідки для дерми. Щоб цього уникнути:

  • Обмежуй час купання і використовуй теплу, а не гарячу воду.
  • Уникай агресивних миючих засобів, вони можуть видалити олію зі шкіри.
  • Щоб захистити та змастити шкіру, перед голінням нанеси крем, лосьйон або гель для гоління, використовуй чисту гостру бритву, голись у напрямку зростання волосся, а не проти нього.
  • Після вмивання або купання обережно промокни шкіру рушником, щоб на ній залишилося трохи вологи.
  • Якщо у тебе суха шкіра, використовуй зволожуючий крем. Для щоденного використання розглянь зволожуючий крем із SPF.

Догляд за тілом: 5 порад для здорової шкіри

4. Дотримуйся здорової дієти

Збалансоване харчування допоможе виглядати і почуватися краще. Їж багато фруктів, овочів, цільного зерна та нежирних білків. Деякі дослідження показують, що дієта, багата риб'ячим жиром і з низьким вмістом шкідливих жирів та оброблених або рафінованих вуглеводів, може сприяти молодшому вигляду. Вживання великої кількості води допомагає зберегти шкіру зволоженою.

5. Керуй стресом

Неконтрольований стрес може зробити шкіру більш чутливою та спровокувати появу прищів та інших проблем. Щоб зберегти гарний вигляд та настрій, вживай заходи, щоб впоратися зі стресом. Висипайся, встановлюй розумні обмеження, скороти список справ і знайди час, щоб займатися тим, що подобається.

  • ТЕГИ