До лав бойовиків на Донбасі перестали брати колишніх злочинців через постійні крадіжки

432
До лав бойовиків на Донбасі перестали брати колишніх злочинців через постійні крадіжки - today.ua

До лав незаконних збройних формувань на Донбасі вирішили більше не брати колишніх злочинців через регулярні крадіжки на території частин бойовиків. Про це повідомляє українська розвідка, передає прес-служба Міноборони.

Зазначається, що російське командування змушене вводити кадрові обмеження по проходженню “військової служби”.

“Зокрема, комісіями вищих штабів ВС РФ при роботі у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК встановлено зростання з початку цього року у підпорядкованих підрозділах злочинів, пов’язаних насамперед з розкраданням військового майна, зброї і боєприпасів, з метою зниження рівню правопорушень серед особового складу, командувачем 1 і 2 АК віддано розпорядження про скасування раніше наданих військовим комісаріатам дозволів на набір громадян, які мають судимість. Також введена заборона повторного укладення контрактів з військовослужбовцями, які були і раніше звільнені з військової служби у зв’язку з порушеннями виконання умов контрактів”, – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що датково командування окупаційних військ зобов’язало командирів з’єднань і частин 1 і 2 АК звільняти бойовиків, які не захотіли здавати військові квитки і паспорти РФ, що необіхдно Росії для приховування участі своїх громадян у збройному конфлікті на Донбасі.

Нагадаємо, протягом минулої доби, 13 лютого, на Донбасі загинули двоє бойовиків, ще двоє окупантів отримали поранення.

загрузка...