“До біса скромність“: Притула зізнався, що шкодує через непроходження в Раду

Український шоумен та волонтер Сергій Притула, який балотувався на виборах до Верховної Ради за списком партії Святослава Вакарчука "Голос", зізнався, що шкодує через те, що не потрапив до парламенту, але зазначає, що на цьому його політична діяльність не завершується. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“До біса скромність“: Притула зізнався, що шкодує через непроходження в Раду - today.ua

"З політикою не зав'язую в жодному разі! Віднедавна я увійшов до політради партії "Голос" і маю на меті бути активним елементом у житті і партії і фракції. Розбудова партійних осередків та підготовка до місцевих виборів - ось мої два напрямки, в яких я постараюсь бути максимально корисним "Голосу", - повідомив Притула.

При цьому він визнав, що дуже шкодує, що не потрапив до Верховної Ради 9-го скликання.

"Чи шкодую я, що не потрапив до Парламенту? Так, дуже. До біса скромність. Я точно був би не найгіршим депутатом, принаймні, на роботу ходив би. А це, як показала Рада минулого скликання, вже не мало. Знімки пустого сесійного залу у розпал робочого дня ВР бісили мене не менше, ніж п'яні батьки, які вряди-годи тулять мені своїх 2-річних дітей, щоб сфотографувати на згадку. Дитина плаче, боїться бородатого дядька, але ж нє, треба фотку", - додав Притула.

Нагдаємо, за результатами позачергових виборів до Верховної Ради, партія "Голос" отримала 20 місць в парламенті: 17 - за списком, 3 - по мажоритарці.