“Для нього це спосіб заробити“: чоловік Лоліти хоче розповісти подробиці стосунків за великі гроші

Відома російська співачка Лоліта Мілявська і тренер Дмитро Іванов офіційно розривають свій шлюб. Про це повідомляють російські ЗМІ.

“Для нього це спосіб заробити“: чоловік Лоліти хоче розповісти подробиці стосунків за великі гроші - today.ua

Пара прожила разом близько дев'яти років. Про причини розлучення Лоліта і Іванов нічого конкретного не повідомляють. Однак артистка не раз згадувала про те, що Дмитро жив за її рахунок.

Як повідомляють російські ЗМІ, в суді інтереси Лоліти Мілявської представляє відомий адвокат Сергій Жорін. Юрист вважає, що Дмитро Іванов хоче нажитися на його клієнтці. Передбачається, що той готовий розповісти журналістам про стосунки зі співачкою за велику суму грошей.

Попереднє слухання у справі про розлучення Лоліти Мілявської та Дмитра Іванова мало відбутися в суді - на цьому наполіг Дмитро. Хоча шлюб міг бути розірваний і в РАГСі. Втім, на засідання тренер так і не прийшов.

На думку адвоката, Іванов обрав таку модель поведінки, щоб привернути увагу до розлучення.

"Зараз йому надходять пропозиції від різних ток-шоу, і у нас є інформація, що він запросив нечувані гонорари. За суму, яка обчислюється в мільйонах, Іванов збирається на всю країну розповісти подробиці їхнього сімейного життя з Лолітою. Тому йому і потрібен весь цей галас з розлученням - мабуть, для нього це спосіб заробітку", - зазначив адвокат Лоліти.

Нагадаємо, заява від Дмитра Іванова на розлучення була зареєстрована судом ще 7 жовтня. У співачки це вже п’яте розлучення в її біографії.