Дівчина на фото виглядає дуже привабливою, але одна деталь змінить вашу думку

На фотографії зображена молода і цілком приваблива дівчина. Це 26-річна Бахар Набієва, яка народилася в Баку. Своїм прикладом вона зруйнувала багато стереотипів жіночої краси і змусила заздрити чоловіків по всьому світу. У чому ж її унікальність?

Дівчина на фото виглядає дуже привабливою, але одна деталь змінить вашу думку - today.ua

Бахар - сертифікований фітнес-блогер і тренер. Її тато — азербайджанець, мама — українка. Коли дівчина була зовсім маленькою, то сім'я вирішила переїхати на Батьківщину мами — у Дніпро.

Дівчина росла симпатичною, але дуже худою. Бахар розповідала, що саме худоба була її головною проблемою в дитинстві. Над нею постійно глузували однокласники, що ображало її. Саме тому, подорослішавши, вона вирішила присвятити своє життя спорту і щоденній роботі над своїм тілом. Дитяча образа стала поштовхом до колосальних змін, в які важко повірити.

Бахар з 11 класу почала відвідувати спортзал і займатися бразильськими танцями.  Видатні форми танцівниць викликали у Бахар заздрість, і одночасно мотивували дівчину. Після своєї першої професійної тренування вона зрозуміла, що просто не буде. Однак, Бахар зібралася з силами, склала програму тренувань і все пішло "як по маслу".

Дівчина на фото виглядає дуже привабливою, але одна деталь змінить вашу думку

Дівчина тренувалася навіть без тренера і досягла фантастичних результатів. На її тілі немає ні краплі жиру - одні м'язи. Крім того, ногам дівчини може позаздрити будь-який бодібілдер. Вона тренується щодня на різних тренажерах і виступає на фітнес-змаганнях. Крім того, Бахар сама стала фітнес-тренером і допомагає іншим людям досягати результатів у роботі над собою.

[gallery size="medium" td_select_gallery_slide="slide" ids="137007,137008,137009,137006"]

Дівчина активно ділиться результатами своїх тренувань в соцмережах. На неї підписано близько 3 мільйонів чоловік. Подобається вам її тіло, чи ні, це не важливо. Даний приклад - результат цілеспрямованої поведінки і величезної сили волі в роботі над собою.

Раніше в Мережі обговорювали незвичайну фотографію, на якій зображено троє дівчат, одна з яких відрізняється від інших двох одним нюансом.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru